Praktické, odolné a… pěkné? Podívejte se, jaké jednorázové obaly se nejlépe osvědčí ve fastfoodové restauraci

Jednorázové obaly. Všechny vypadají zdánlivě stejně, ale velmi se liší. Jak je důležitý výběr vhodných obalů pro podnik rychlého občerstvení, ví každý, kdo někdy takový podnik provozoval. Čemu byste tedy při nákupu obalů k prodeji přes ulici měli věnovat pozornost? Čím by se měl vyznačovat obal na burger https://www.hollypowder.cz/produkty/krabicka-na-burger/? Jaký jednorázový obal zvolit?  A záleží vůbec na jejich vzhledu?

Zjistěte, na co si při nákupu obalů na tortillu, kyblíků na kuřecí maso a dalších jednorázových obalů dát pozor.

Krabičky na burgery a jiné jednorázové obaly k prodeji přes uliciProvozujete bistro s rychlým občerstvením a nabízíte jídlo se sebou? Určitě potřebujete praktické obaly, které zákazníkům vašeho podniku zajistí pohodlný přenos nebo převoz. Obaly by měly být odolné a zároveň lehké, aby se pohodlně držely.

Krabička na burger je nejpohodlnější tehdy, když se vejde do ruky a má snadný uzávěr. Pouze kvalitní zpracování umožňuje opakované otevírání a zavírání krabičky, a proto při výběru obalu na burger je dobré si zvolit obal z kvalitního kartonu.

Bez mastných skvrn? Jednorázové obaly odolné proti mastným skvrnámJe velmi důležité, aby jednorázové obaly, které si vyberete, byly odolné proti mastným skvrnám. Zejména, pokud prodáváte jídla smažená v hlubokém oleji. Jestliže například prodáváte křidélka a potřebujete kyblíky na kuřecí maso, vyplatí se vám, pokud si při jejich nákupu zjistíte, zda daný obal je opatřený speciální ochrannou vrstvou. Vaši zákazníci tak dostanou objednané jídlo v kyblíku bez mastných skvrn a nevzhledných nečistot.

Záleží samozřejmě také na kvalitě materiálu, ze kterého jsou obaly vyrobené. Silný, odolný karton výborně chrání jídlo a účinně drží tuk uvnitř krabičky. Je také mnohem šetrnější k životnímu prostředí než například plast. Proto se vyplatí vsadit na ekologická řešení a vybrat si kvalitní lepenkové jednorázové obaly.

Jak zajistit vašemu jídlu bezpečnou přepravu?Potravinové obaly by vašemu jídlu měly zajistit bezpečný převoz a měly by dobře chránit jídlo proti znehodnocení, vychladnutí a zvlhnutí. Proto při nákupu jednorázových obalů pro vaši restauraci věnujte pozornost tomu, zda budou tyto obaly dobře fungovat během převozu.

Když kupujete kyblíky na křidélka, nezapomeňte si k nim objednat víčka, aby se jejich obsah během převozu nevysypal. Pokud objednáváte boxy, zjistěte si, jestli mají speciální otvory. Jestliže je mít nebudou, jídlo se během převozu zapaří a bude rozměklé. Naopak díky otvorům objednané jídlo dorazí k vašemu zákazníkovi teplé a křupavé.

Na místě i pro rozvoz – jednorázové obaly, které se osvědčí v každé situaciProvozujete stánek s rychlým občerstvením a stále hledáte pohodlný způsob, jak zabalit tortillu, burger nebo křidélka? A možná jste rozšířili nabídku podniku o rozvoz jídla? Bez ohledu na situaci, ve které se nacházíte, byste měli vsadit na obaly, které budou pěkně vypadat a osvědčí během přepravy. U obalů se totiž počítá nejen jejich praktičnost, ale také vzhled. Pokud stále přemýšlíte o tom, zda vzhled například obalu na tortillu má význam, my rozhodně odpovídáme: „Má!“

Krásné jednorázové obaly mají síluObaly by především měly být praktické. To je pravda. Ale ani jejich vzhled nelze podceňovat. Vybírejte si tedy jednorázové obaly, které jsou zpracované esteticky a s důrazem na každý detail. Barevné provedení, potisk nebo grafika na obalu mají sílu povzbudit chuť a zdůraznit výjimečnost prodávaného jídla. Proč toho tedy nevyužít?

Skvělým příkladem esteticky zpracovaných obalů pro restaurace rychlého občerstvení jsou jednorázové obaly, které nabízí Holly Powder. Barvy použité na obalech výborně ladí s jídlem a působí povzbudivě. Proto jídlo, které se v nich podává, vypadá ještě chutněji. Tyto obaly mají „dekoraci“ navíc, kterou tvoří potisk se slovem „dobrou chuť“ v různých jazycích.

Univerzální obaly pro každý fastfoodový podnikPři výběru jednorázových obalů pro vaši restauraci, bistro nebo stánek si dejte pozor na to, aby neměly žádný logotyp. Už zmíněné obaly Holly Powder jsou univerzální. Nemají logo, a proto je můžete úspěšně použít ve vašem podniku.

Obaly můžete použít také jako prostor k propagaci vlastní značky. Když na ně přilepíte samolepku s logem nebo názvem restaurace, získáte reklamu navíc. Věnujte proto pozornost každé stránce obalů – od jejich praktičnosti až po estetické zpracování.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Plastový odpadkový koš Mattis 45 l, žlutá

369 Kč
Shop

Orion Vývrtka na víno Luxy

199 Kč
Shop

4Home Hrnek na čaj se sítkem Hot&Cool 330 ml

239 Kč
Shop

CS SOLINGEN Kleště grilovací 30 cm GERA CS-036270

215 Kč
Shop

299 Kč
Shop

TESCOMA kastrol PRESIDENT Stone s poklicí, 2,5 l

1 369 Kč
Shop