Logo
ZWILLING Miyabi Japonský nůž Santoku 18 cm 5000MCD

ZWILLING Miyabi Japonský nůž Santoku 18 cm 5000MCD

11999 Kč

Udělejte si radost: ZWILLING Miyabi Japonský nůž Santoku 18 cm 5000MCD od populárního výrobce Zwilling - tento artikl se na vás těší extra levně za 11999 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1999 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 4009839276071
Do obchodu

Popis

Zwilling

CZNE_domycky

POPIS

Japonský nůž Santoku Zwilling Miyabi z řady 5000MCD má širokou dlouhou čepel o délce 18 cm, která má autentický japonský tvar s unikátním damascénským (květinovým) designem. Nůž Santoku má univerzální využití - ideální na krájení, sekání, drcení, vhodný na zeleninu, maso, ryby i bylinky. V asijské kuchyni se používá zejména na krájení zeleniny na tenké nudličky a krájení masa na malé kousky pro rychlou přípravu v pánvi WOK. Dlouhá a široká čepel s jemným ostřím přináší rovnoměrné rozložení síly. Krájení je díky tomu pohodlné a přesné. Vyšší faseta (zkosená hrana ostří) snižuje tření a krájení je tak ještě přesnější.

Japonský nůž Santoku Zwilling Miyabi 6000MCD

Tento nůž má ergonomicky tvarovanou a komfortní rukojeť ve tvaru D pro pohodlnou a bezpečnou manipulaci. Rukojeť je vyrobena z břízy Masur. Toto dřevo dodává noži krásný vzhled. Eleganci noži přidává i nerezová patka s logem Miyabi, která nůž vyvažuje. Jádro je vyrobeno z mikrokarbidové práškové oceli MC63. Čepele tvoří 101 vrstev nerezové oceli. Ocel je kalena při teplotě - 196 °C, což přináší extrémní tvrdost 63 HRC (Rockwellovy stupnice). Dlouhotrvající ostrost je zajištěna ručním třífázovým broušením nožířskými mistry tradiční japonskou technikou. Ostrost a dlouhou životnost nože zajistíte pravidelnou údržbou pomocí brousku a ocílky. Pro bezpečné a pohodlné uskladnění používejte blok na nože.

Výrobek je dostupný POUZE NA OBJEDNÁVKU! Pro informace o dostupnosti nás kontaktujte na adrese info@chefshop.cz nebo na tel. +420 604 187 028. K dodání zhruba za 4 - 6 týdnů od objednání. Děkujeme za pochopení.

SPECIFIKACE

Délka ostří: 18 cm

Délka nože: 31,6 cm 

Výška čepele: 4,6 cm

Hmotnost: 180 g

Materiál: nerezová ocel, mikrokarbidová prášková ocel, břízové dřevo

Barva: stříbrná, světle hnědá

Záruka: doživotní - na výrobní vady čepele

 

1. Ocel

Čepele nožů jsou vyrobeny ze 101 vrstev nerezové oceli a mají tvrdost 63 HRC Rockwellovy stupnice. Jádro nože je vyrobeno z MC63 (mikrokarbidové práškové oceli). Pro dosažení perfektních vlastností bylo použito unikátní kalení CRYODUR®, kdy je ocel ledována při teplotě - 196 ° C, díky tomu se čepele chlubí neobyčejnou tvrdostí. Čepele mají unikátní damascénský (květinový) design.

2. Rukojeť

Komfortní rukojeť ve tvaru D je vyrobena z břízy Masur, což dodává noži krásný vzhled. Rukojeť zajišťuje, že máte nad nožem plnou kontrolu a umožňuje pohodlnou a přesnou práci s nože. Díky nerezové patce, která je opatřena logem Miyabi, jsou nože dokonale vyváženy

3. Ostří

Ostří Katana Edge - je vybroušeno do tvaru V (klínový výbrus), což umožňuje snadný průnik krájenou surovinou. Třífázové ruční ostření tradiční japonskou technikou Honbazuke těmi nejzkušenějšími nožířskými mistry zaručuje nepřekonatelnou ostrost nožů, která je díky tvrdosti ocele dlouhotrvající. 

 

 

VÝHODY A NEVÝHODY

Parametry produktu
  • Název: ZWILLING Miyabi Japonský nůž Santoku 18 cm 5000MCD
  • Cena: 11999
  • EAN: 4009839276071
  • Výrobce: Zwilling
  • Kategorie: Nože | Japonské nože - Santoku
Všechny produkty od výrobce
shopping-bag