Logo
Železná pánev Mineral B Bois deBuyer 24 cm

Železná pánev Mineral B Bois deBuyer 24 cm

1399 Kč

Poctivý výrobek, Železná pánev Mineral B Bois deBuyer 24 cm co nám vyrábí De Buyer - tento produkt posíláme po zlevnění za 1399 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1999 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 3011245710248
Do obchodu

Popis

De Buyer

CZ_plyn CZ_elektrika CZ_sklo CZ_indukce  CZNE_domycky CZ_dotrouby200

POPIS

Univerzální pánev od francouzského výrobce De Buyerprůměr 24 cm a dlouhou zakřivenou rukojeť z bukového dřeva. Pánev je unikátní díky svému vzhledu, připomínajícímu staré kované pánve. Pánev je perfektní na prudké restování, grilování a smažení. Tato univerzální pánev je vyrobena z kvalitního železa, které výborně vede teplo a příprava pokrmů je tedy rychlá a úsporná.

Pánev je opatřena speciální povrchovou vrstvou na bázi včelího vosku, která zajišťuje nepřilnavost. Pánve Mineral B Bios neobsahují žádné umělé látky, jako PFOA ani PTFE ani žádné chemikálie. Výroba těchto pánví je šetrná k životnímu prostředí. Pánve jsou ekologické a recyklovatelné. Molekuly železa z pánve jsou zdraví prospěšné, pánve lze používat při velmi vysokých teplotách, při kterých se připravovaný pokrm velmi rychle zatáhne a nedojde k úniku vitamínů ani výživných látek.

Čím déle pánev používáte, tím lepší jsou její nepřilnavé vlastnosti. Toto „dozrávání pánve“ se projevuje zabarvováním povrchu do černa. Univerzální pánev DeBuyer má vynikající tepelnou vodivost, je robustní a má velmi dlouhou životnost. Můžete používat pánev na indukci a na všech typech vařičů. Rukojeť univerzální pánve je teplotně odolná do 200°C však maximálně po dobu 10 minut. Není možné mytí v myčce na nádobí a pánev vyžaduje speciální péči, aby byly zachovány její unikátní vlastnosti. 

Upozornění: Používejte pánev jen na hořáku/plotýnce odpovídající průměru dna pánve. A před prvním použitím si přečtěte návod a praktické rady v tomto popise, kde se dozvíte, jak se o pánev správně starat.

SPECIFIKACE

Průměr: 24 cm

Délka: 43,7 cm (včetně rukojeti)

Hmotnost: 1,41 kg

Materiál: železo, speciální nepřilnavá vrstva, bukové dřevo

Záruka: 2 roky

Země výroby: Francie

VÝHODY A NEVÝHODY

plus

Materiál je 100% přírodní, ekologický a recyklovatelný

Nepřilnavá vrstva na bázi včelího vosku zajistí, že se vám pokrm nepřichytí.

Pánve Mineral B Bios neobsahují žádné umělé látky ani chemikálie.

Možnost použití při vysokých teplotách umožňuje rychlé vaření a díky tomu zachování vitamínů a zdraví prospěšných látek v pokrmu.

Čím déle univerzální pánev používáte, tím lepší je její nepřilnavost. (černání je známkou dozrávání, nejedná se o nežádoucí efekt)

Vhodná do myčky na nádobí a do mikrovlnné trouby.

minus

Univerzální pánev je velmi těžká, to je však vyváženo kvalitou použitého materiálu.

Pánev vyžaduje speciální péči, aby byly zachovány její skvělé vlastnosti.

PRAKTICKÉ RADY

Vhodné na sporák: plynový, elektrický, sklokeramickou desku i indukci

Vhodné do trouby: ANO, ale rukojeť pouze do 200°C maximálně 10 minut!

Vhodné do myčky: NE

ČASTÉ DOTAZY ZÁKAZNÍKŮ

Pánev mi přišla poškrábaná:

Pánve

Parametry produktu

  • Název: Železná pánev Mineral B Bois deBuyer 24 cm
  • Cena: 1399
  • EAN: 3011245710248
  • Výrobce: De Buyer
  • Kategorie: Pánve | Železné a ocelové pánve
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag