Logo
Woll Titanový tlakový indukční kastrol na soté Ø 24 cm Diamond Active Lite

Woll Titanový tlakový indukční kastrol na soté Ø 24 cm Diamond Active Lite

4199 Kč

V akci je Woll Titanový tlakový indukční kastrol na soté Ø 24 cm Diamond Active Lite kvalitní značky WOLL - tento artikl pořizujte po slevě za 4199 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1999 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 4054359010520
Do obchodu

Popis

WOLL

CZ_elektrika CZ_plyn CZ_sklo CZ_indukce CZ_dotrouby250 CZ_domycky

POPIS

18001-6Polotlakový nízký kastrol Diamond Active Lite od německého výrobce Woll je revolucí ve vaření. Kombinuje unikátní technologii s nepřilnavým materiálem s patentovanou pokličkou. Tento polotlakový kastrol funguje na principu mírně zvýšeného tlaku (teplota je mírně přes 100°C) s patentovanou poklicí, která je přizpůsobena právě na vaření za mírně zvýšeného tlaku. Bod varu v tomto kastrolu přichází podstatně dříve, takže nepřicházíte o chuť ani důležité vitamíny a ušetříte čas i energie.

Kastrol je vyroben z hliníkové slitiny a je potažen pěti vrstvami nepřilnavého povrchu. Odolnost kastrolu je zvýšena tvrzením pomocí syntetického diamantu, takže je velice odolný vůči poškrábání. Neobsahuje PFOA ani jiné těžké kovy nevhodné pro člověka. Dno kastrolu je tlusté 8 mm, což je optimální tloušťka pro rovnoměrný a rychlý rozvod tepla. Kastrol je vhodný na všechny typy vařičů, do trouby do 250°C a do myčky.

Patentovaná poklice je vyrobena z bezpečnostního tvrzeného skla a umožňuje vaření při nízkém tlaku. Silikonové těsnění je maximálně odolné vůči úniku vzduchu. Má patentovaný mechanismus intuitivního zamykání pomocí jedné ruky. Součástí poklice je také odvzdušňovací ventil se silikonovým krytem pro vyrovnání konstantního tlaku. Úchyty kastrolu jsou vyrobeny z odolného materiálu a celý kastrol je možné i s pokličkou vložit do trouby při maximální teplotě 250°C.

Vařením v polotlakovom kastrolu Woll si zkrátíte čas až o polovinu a ušetříte až 50% energie oproti běžnému vaření. Pokud si chcete přidat suroviny během vaření, není potřeba přes ventil upouštět páru, vše za vás obstará intuitivní systém stlačení jednou rukou. Užijte si více vitamínů, lepší chuť a méně zápachu s tímto polotlakovým kastrolem.

VÝHODY A NEVÝHODY

plus

Polotlakový kastrol je vyroben z hliníkové slitiny a je vybaven pěti nepřilnavými vrstvami.

Umožňuje vaření při nízkém tlaku.

Bod varu se dostaví v tomto kastrolu dříve, a tím uchovává v potravinách více živin a minerálů, a šetří čas a energii až o 50% oproti běžnému vaření.

Neobsahuje PFOA ani jiné těžké kovy.

Patentovaný mechanismus intuitivního zamykání pomocí jedné ruky.

Můžete přidávat suroviny i během vaření bez vypouštění vzduchového ventilu.

Je vhodný na všechny typy vařičů, do myčky nádobí i do trouby do 250°C.

lightbulbZajímavost

Výrobky Woll jsou vyrobeny podle nejkvalitnějších a nejmodernějších postupů a technologií. Jsou ručně, ale profesionální odlévané vysoce kvalitní slitinou hliníku - bez tlaku a bez jakýchkoliv vzduchových bublinek, které snižují kvalitu produktu. Celý proces nanášení probíhá ve vlastním výrobním závodě společnosti Woll - v nejmodernějším závodě svého druhu v Evropě. Používá nejmodernější technologie, šetrné k životnímu prostředí, které produkují velmi nízké úrovně CO2. Celý výrobní proces a nátěry všech produktů Woll jsou zcela bez PFOA. Všechny odlévané výrobky Woll mají povrch odolný vůči…

Parametry produktu

  • Název: Woll Titanový tlakový indukční kastrol na soté Ø 24 cm Diamond Active Lite
  • Cena: 4199
  • EAN: 4054359010520
  • Výrobce: WOLL
  • Kategorie: Hrnce | Kastroly
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag