Logo
Woll Titanium Nowo pánev wok

Woll Titanium Nowo pánev wok, 32 cm

2799 Kč

Oblíbený produkt Woll Titanium Nowo pánev wok, 32 cm populárního výrobce WOLL - tento artikl je tady pro vás s neuvěřitelnou slevou za 2799 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Utraťte minimálně 1999 Kč a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 4032525711310
Do obchodu

Popis

WOLL

Woll Titanium Nowo pánev wok, 32 cm

Příprava jídel asijského typu se neobejde bez nepřilnavé Wok pánve. Tato z kolekce Titanium Nowo je skvělou volbou malou i početnou rodinu. Tento Wok je vhodný díky rukojeti s odolností až do 250 °C i do trouby. Pánev wok není vhodná na indukci!

Nepřilnavý povrch

Dodatečně rozšířené okraje odolají vyšším teplotám a jsou také odolnější vůči nárazu. Také zamezují zbytečnému rozlévání například omáček. Nepřilnavý povrch je tvořen 4 titanovými nátěry, které jsou tvrzené unikátní otěruvzdornou vrstvou. Tato vrstva neobsahuje PFOA.

Dno

Dno tlusté 8 mm se rychle a rovnoměrně rozpaluje. Díky tomu ušetříte při přípravě jídla nejen čas ale také energii. Využití nového typu speciální kovu, který byl vyvinut pro společnost Woll.

Rukojeť

Ergonomická rukojeť, která vám přesně padne do ruky, je možné vložit i do trouby o maximální teplotě 250 °C, rukojeť je také pevně spojena s tělem nepřilnavého nádobí.


O splečnosti WOLL

Založení společnosti Norbert Woll GmbH se datuje k roku 1979, ale prodej nepřilnavého nádobí zastřešené pod touto značkou začal ještě 5 let před založením společnosti. Pod jménem Woll si představíte sadu kuchyňského nádobí, které vzniká originální technikou odlévání hliníku a následnému zpracování pomocí lidské ruky už od roku 1983. Tato technika se za více než 30 let od její existence nepřesunula z Německa ani se výrazně nezměnila. Proto jsou nepřilnavé pánve, hrnce a rendlíky značky Woll pojmem kvality při vaření.

Parametry produktu

  • Název: Woll Titanium Nowo pánev wok, 32 cm
  • Cena: 2799
  • EAN: 4032525711310
  • Výrobce: WOLL
  • Kategorie: Pánve | Pánve WOK
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag