Logo
Woll Saphir Lite grilovací nepřilnavá pánev 28 x 28 x 4 cm

Woll Saphir Lite grilovací nepřilnavá pánev 28 x 28 x 4 cm

1599 Kč

Jasný hit, Woll Saphir Lite grilovací nepřilnavá pánev 28 x 28 x 4 cm kvalitní značky WOLL - tento artikl je tady pro vás za jedinečnou cenu 1599 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Zásilky nad 1999 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 4054359004598
Do obchodu

Popis

WOLL

Woll Saphir Lite grilovací nepřilnavá pánev 28 x 28 x 4 cm

Při přípravě steaků, grilovaného masa nebo ryb jistě oceníte nejenom nepřilnavý povrch, ale také vroubkování, které na připravovaném mase vytvoří dokonalé vroubkování. Tato pánev z kolekce Saphir Lite je dostupná v rozměru 28 x 28 cm a výšce 4 cm. Pánev není vhodná na indukci!

Nepřilnavý povrch

Nepřilnavý povrch je nanášen ve 4 vrstvách, které jsou tvrzené unikátní otěruvzdornou vrstvou s příměsí syntetického safíru. Tato vrstva neobsahuje PFOA.

Dno

Tloušťka dna je přibližně 6 mm, umožňuje optimální distribuci tepla a navíc se při vyšších teplotách nekroutí. Tato edice má také spodní hranu dna z nerezové oceli, pro účinnější přenos tepla.

Rukojeť

Ergonomickou rukojeť, která vám přesně padne do ruky, je možné vložit i do trouby o maximální teplotě 250 °C, rukojeť je také pevně spojena s tělem nepřilnavého nádobí.


O splečnosti WOLL

Založení společnosti Norbert Woll GmbH se datuje k roku 1979, ale prodej nepřilnavého nádobí zastřešené pod touto značkou začal ještě 5 let před založením společnosti. Pod jménem Woll si představíte sadu kuchyňského nádobí, které vzniká originální technikou odlévání hliníku a následnému zpracování pomocí lidské ruky už od roku 1983. Tato technika se za více než 30 let od její existence nepřesunula z Německa ani se výrazně nezměnila. Proto jsou nepřilnavé pánve, hrnce a rendlíky značky Woll pojmem kvality při vaření.

Parametry produktu

  • Název: Woll Saphir Lite grilovací nepřilnavá pánev 28 x 28 x 4 cm
  • Cena: 1599
  • EAN: 4054359004598
  • Výrobce: WOLL
  • Kategorie: Pánve | Grilovací pánve
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag