Logo
Woll Diamond Active Lite Polotlakový hrnec 20 cm

Woll Diamond Active Lite Polotlakový hrnec 20 cm

3699 Kč

Hit poslední doby, Woll Diamond Active Lite Polotlakový hrnec 20 cm od firmy WOLL - tento artikl musíte mít v husté akci za 3699 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1999 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 4054359010551
Do obchodu

Popis

WOLL

CZ_elektrika CZ_plyn CZ_sklo CZ_indukce CZ_dotrouby250 CZ_domycky

POPIS

18001-6Polotlakový hrnec Diamond Active Lite od německého výrobce Woll je revolucí ve vaření. Kombinuje unikátní technologii s nepřilnavým materiálem s patentovanou pokličkou. Tento polotlakový hrnec funguje na principu mírně zvýšeného tlaku (teplota je mírně přes 100°C) s patentovanou poklicí, která je přizpůsobena právě na vaření za mírně zvýšeného tlaku. Bod varu v tomto hrnci přichází podstatně dříve, takže nepřicházíte o chuť ani důležité vitamíny a ušetříte čas i energie.

Hrnec je vyroben z hliníkové slitiny a je potažen pěti vrstvami nepřilnavého povrchu. Odolnost hrnce je zvýšena tvrzením pomocí syntetického diamantu, takže je velice odolný vůči poškrábání. Neobsahuje PFOA ani jiné těžké kovy nevhodné pro člověka. Dno hrnce je tlusté 8 mm, což je optimální tloušťka pro rovnoměrný a rychlý rozvod tepla. Hrnec je vhodný na všechny typy vařičů, do trouby do 250°C a do myčky.

Patentovaná poklice je vyrobena z bezpečnostního tvrzeného skla a umožňuje vaření při nízkém tlaku. Silikonové těsnění je maximálně odolné vůči úniku vzduchu. Má patentovaný mechanismus intuitivního zamykání pomocí jedné ruky. Součástí poklice je také odvzdušňovací ventil se silikonovým krytem pro vyrovnání konstantního tlaku. Úchyty hrnce jsou vyrobeny z odolného materiálu a celý hrnec je možné i s pokličkou vložit do trouby při maximální teplotě 250°C.

Vařením v polotlakovom hrnci Woll si zkrátíte čas až o polovinu a ušetříte až 50% energie oproti běžnému vaření. Pokud si chcete přidat suroviny během vaření, není potřeba přes ventil upouštět páru, vše za vás obstará intuitivní systém stlačení jednou rukou. Užijte si více vitamínů, lepší chuť a méně zápachu s tímto polotlakovým hrncem.

VÝHODY A NEVÝHODY

plus

Polotlakový hrnec je vyroben z hliníkové slitiny a je vybaven pěti nepřilnavými vrstvami.

Umožňuje vaření při nízkém tlaku.

Bod varu se dostaví v tomto hrnci dříve, a tím uchovává v potravinách více živin a minerálů, a šetří čas a energii až o 50% oproti běžnému vaření.

Neobsahuje PFOA ani jiné těžké kovy.

Patentovaný mechanismus intuitivního zamykání pomocí jedné ruky.

Můžete přidávat suroviny i během vaření bez vypouštění vzduchového ventilu.

Je vhodný na všechny typy vařičů, do myčky nádobí i do trouby do 250°C.

lightbulbZajímavost

Výrobky Woll jsou vyrobeny podle nejkvalitnějších a nejmodernějších postupů a technologií. Jsou ručně, ale profesionální odlévané vysoce kvalitní slitinou hliníku - bez tlaku a bez jakýchkoliv vzduchových bublinek, které snižují kvalitu produktu. Celý proces nanášení probíhá ve vlastním výrobním závodě společnosti Woll - v nejmodernějším závodě svého druhu v Evropě. Používá nejmodernější technologie, šetrné k životnímu prostředí, které produkují velmi nízké úrovně CO2. Celý výrobní proces a nátěry všech produktů Woll jsou zcela bez PFOA. Všechny odlévané výrobky Woll mají povrch odolný vůči proříznutí, který je ošetřen jejich jedinečnou, vyzkoušenou a…

Parametry produktu

  • Název: Woll Diamond Active Lite Polotlakový hrnec 20 cm
  • Cena: 3699
  • EAN: 4054359010551
  • Výrobce: WOLL
  • Kategorie: Hrnce | Tlakové hrnce
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag