Logo
WMF Slánka a pepřenka

WMF Slánka a pepřenka

519 Kč

Tradiční bestseller, WMF Slánka a pepřenka se známou značkou WMF - tento artikl se na vás těší při likvidaci skladu za nepřekonatelných 519 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad 1999 korun. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 4000530644831
Do obchodu

Popis

WMF

CZNE_domycky

POPIS

Slánka a pepřenka od výrobce WMF obsahuje slánku a pepřenku z ušlechtilé nerezové oceli 18/10 Cromargan®, která je hygienická, odolná proti korozi, nechytá pachy ani chutě a má dlouhou životnost. Moderní design se hodí do moderně laděné jídelny. Slánka je opatřena více otvory než pepřenka a navíc jsou rozlišeny písmeny S (sůl), P (pepř). Součástí je masivní stojan z akátového dřeva pro snadné přenášení na jídelní stůl a také nerezový trychtýř pro pohodlné doplňování soli a pepře.

mořská sůl

SPECIFIKACE

Balení obsahuje:

1 x slánka

1 x pepřenka

1 x stojan

1 x trychtýř

Průměr: 1,5 cm

Výška: 15 cm

Šířka: 7,8 cm

Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10, akátové dřevo

Barva: stříbrná, přírodní

VÝHODY A NEVÝHODY

plus

Vyrobeno z nerezové oceli 18/10, která je hygienická, nepohlcuje pachy ani chutě, je odolná proti korozi, má dlouhou životnost.

Stojan na pohodlné přenášení slánky a pepřenky na jídelní stůl.

Trychtýř pro snadné doplňování soli a pepře.

minus

Nevhodné do myčky na nádobí - pouze ruční mytí.

 

PRAKTICKÉ RADY

Vhodné do myčky: NE

NEREZOVÁ OCEL 18/10 CROMARGAN®

Nerezová ocel je velmi žádaným materiálem pro kuchyňské vybavení jako jsou příbory, hrnce, pánve atd. Nerezová ocel, jak již název napovídá nereziví - je odolná proti korozi, má dlouhou životnost, nepohlcuje chuť ani pach, je hygienická a snadno se čistí. Nerezová ocel je také oblíbená pro krásný vzhled. Co znamená 18/10? Nerezová ocel 18/10 Cr-Ni je tzv. potravinářská ocel (vhodná na nádobí) a obsahuje 18 % chromu, 10% niklu a 72 % oceli. Cromargan® je ušlechtilá nerezová oceli 18/10 společnosti WMF. Z latiny Crom (=chrom), argan (=stříbro), což vyjadřuje krásný lesklý vzhled nerezové oceli.

KUCHYŇSKÁ SŮL

Kuchyňská sůl neboli chlorid sodný (NaCl) je chemická sloučenina, která se v přírodě vyskytuje ve formě nerostu halitu (halit = minerál krystalizující v krychlové soustavě), který se označuje jako sůl kamenná. Kuchyňská Sůl důležitá pro životní funkce většiny organismů. Sůl se rozpouští ve vodě. Vyskytuje se v mořské vodě - tzv. mořská sůl. Využití soli je především v potravinářském a chemickém průmyslu. V kuchyni se používá denně při vaření, k ochucování pokrmů a ke konzervaci masa. V chemickém průmyslu se využívá při výrobě jedlé sody, sodíku, chloru, kyseliny chlorovodíkové a dalších sloučenin. Další využití je ve sklářství, při výrobě mýdel a solí do koupele, v papírenském průmyslu nebo při výrobě barev. A také je důležité použití ve zdravotnictví na výrobu fyziologického roztoku (pomáhá při nitrožilním podávání léků). 

hrubozrnná mořská sůl

VLIV SOLI NA zDRAVÍ

Kuchyňská sůl (NaCl) je důležitá pro normální funkci orgánů a tkání. Ionty sodíku a chloru jsou nezbytné spolu s dalšími minerály a stopovými prvky pro udržování rovnováhy tekutin v těle a pro udržován výšky krevního tlaku, což má vliv na správnou funkci srdce, svalů a nervů, ale také pro vstřebávání látek v ledvinách a ve střevech. Chlor je navíc ve formě kyseliny hlavní složkou žaludečních šťáv. 

KTERÉ POTRAVINY OBSAHUJÍ NEJVÍC SOLI?

Nejvíce soli…

Parametry produktu

  • Název: WMF Slánka a pepřenka
  • Cena: 519
  • EAN: 4000530644831
  • Výrobce: WMF
  • Kategorie: Stolování | Kořenky a mlýnky na koření | Slánky a pepřenky
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag