Logo
Vinný dům Modrý Portugal 2018 červené víno suché BAG IN BOX 5 l

Vinný dům Modrý Portugal 2018 červené víno suché BAG IN BOX 5 l

299 Kč

V akci je Vinný dům Modrý Portugal 2018 červené víno suché BAG IN BOX 5 l populárního výrobce Vinný dům - toto zboží si můžete zakoupit za perfektní cenu 299 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1999 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: , ,
Výrobce: 
SKU: 8594187130190
Do obchodu

Popis

Vinný dům

Vinný dům Modrý Portugal 2018 červené víno suché BAG IN BOX 5 l

 Červené suché víno v ekonomickém balení z Maďarska.

Vinný dům plní do efektivních Bag in Boxů (BiB) ! Jako jediný v republice disponuje novinkou - plně automatizovanou plnicí linkou!

Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější - třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB - Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu.

Hlavní výhody BiB:
- Jednoduchá obsluha při rozlévání vín
- Snadná manipulace – výhodou je několikanásobně nižší hmotnost oproti KEG sudům
- Možnost stáčení na výčepním zařízení, ale i manuálně, tzn. bez použití výčepu. Ruční čepování z BiB je výhodné zvláště pro podniky s malou výčepností, pro restaurace, ale také k rozlévání vín na nejrůznějších akcích, jako jsou firemní či rodinné oslavy nebo párty, kdy je oproti skleněným lahvím či plastovým nádobám komfortnější použití BiB boxů.
- Až několikatýdenní trvanlivost vín. Díky ideálnímu prostředí ve vaku uvnitř balení BiB víno nepodléhá totiž oxidaci a uchovává si svou chuť i vůni.
- Efektivní a jednodušší skladnost oproti KEGu
- Žádné zálohy ani kauce za vratný obal, jako je tomu u KEG sudů
Červené suché víno v ekonomickém balení z Maďarska.

Parametry produktu Vinný dům Modrý Portugal 2018 červené víno suché BAG IN BOX 5 l

  • Název: Vinný dům Modrý Portugal 2018 červené víno suché BAG IN BOX 5 l
  • Cena: 299
  • EAN: 8594187130190
  • Výrobce: Vinný dům
  • Kategorie: Nápoje | Vína | Bag in box
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag