Logo
Vinný dům Irsai Oliver 2017 bílé tiché víno polosladké Bag IN Box 5l

Vinný dům Irsai Oliver 2017 bílé tiché víno polosladké Bag IN Box 5l

269 Kč

Váš oblíbený produkt, Vinný dům Irsai Oliver 2017 bílé tiché víno polosladké Bag IN Box 5l oblíbené značky Vinný dům - tento hit můžete sehnat při právě probíhající akci za 269 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1999 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: , ,
Výrobce: 
SKU: 8594187131258
Do obchodu

Popis

Vinný dům

Vinný dům Irsai Oliver 2018 bílé tiché víno polosladké Bag IN Box 5l

Vinný dům plní do efektivních Bag in Boxů (BiB)! Jako jediný v republice disponuje novinkou - plně automatizovanou plnicí linkou!

Levnější, trvanlivější, skladnější, ale také mnohem bezpečnější - třeba pro případ cestování na dovolenou s přáteli. To jsou největší výhody moderního způsobu balení vín, jakým je tzv. BIB - Bag in box. Způsob balení, který v překladu z angličtiny znamená sáček v krabici, je vysoce efektivní a v poslední době i celosvětově velmi oblíbenou a žádanou metodou, jak vína dopravit co nejelegantněji a nejekonomičtěji ke svému spotřebiteli. V papírové krabici se totiž skrývá speciální potravinářský plastový sáček, opatřený vlastním samostatným uzávěrem. Zatímco otevřenou lahev musíte spotřebovat velmi rychle, aby nedocházelo k oxidaci, víno v sáčku, který se po odlití určitého množství tekutiny smrští, umožní uchování jeho kvality až po dobu pěti měsíců. Trendový způsob balení vín v neposlední řadě šetří významně místo ve skladu a představuje významnou finanční úsporu.

Jednoduchá obsluha při rozlévání vín
Snadná manipulace – výhodou je několikanásobně nižší hmotnost oproti KEG sudům
Možnost stáčení na výčepním zařízení, ale i manuálně, tzn. bez použití výčepu. Ruční čepování z BiB je výhodné zvláště pro podniky s malou výčepností, pro restaurace, ale také k rozlévání vín na nejrůznějších akcích, jako jsou firemní či rodinné oslavy nebo párty, kdy je oproti skleněným lahvím či plastovým nádobám komfortnější použití BiB boxů.
Až několikatýdenní trvanlivost vín. Díky ideálnímu prostředí ve vaku uvnitř balení BiB víno nepodléhá totiž oxidaci a uchovává si svou chuť i vůni.
Efektivní a jednodušší skladnost oproti KEGu
Žádné zálohy ani kauce za vratný obal, jako je tomu u KEG sudů

Bílé víno polosladké z Maďarska v ekonomickém balení.

Parametry produktu Vinný dům Irsai Oliver 2017 bílé tiché víno polosladké Bag IN Box 5l

  • Název: Vinný dům Irsai Oliver 2017 bílé tiché víno polosladké Bag IN Box 5l
  • Cena: 269
  • EAN: 8594187131258
  • Výrobce: Vinný dům
  • Kategorie: Nápoje | Vína | Bag in box
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag