Logo
Staub Litinový kastrol s poklicí Chistera grafitově šedá 28 cm 3

Staub Litinový kastrol s poklicí Chistera grafitově šedá 28 cm 3,7 l

5399 Kč

Radost přinášející Staub Litinový kastrol s poklicí Chistera grafitově šedá 28 cm 3,7 l od originálního výrobce Staub - toto zboží si můžete nechat doručit při časově omezené akci za 5399 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1999 Kč a je vaše. Udělejte si radost.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 3272340020049
Do obchodu

Popis

Staub

CZ_elektrika CZ_plyn CZ_sklo CZ_indukce CZ_dotrouby250 CZ_domycky

POPIS

Litinový kastrol s poklicí z kolekce Chistera od výrobce Staub je vyroben ze smaltované litiny. Inovované automatické podlévání Chrisera pomocí drobných hrotů, které připomínají tvarem kapky vody, zajišťuje neustálé „samo-podlévání“ připravovaného pokrmu. Zkondenzovaná pára se vrací zpět do nádoby a rovnoměrně stéká po drobných hrotech. To dodává jídlu šťavnatost. 

Smaltovaná litina má opravdu dlouhou životnost, perfektně vede teplo, je odolná proti korozi a odštípnutí a barvy jsou stálé. Hrnec můžete používat na všech typech vařičů včetně indukce, pro zapékání v troubě i s poklicí do teploty 250 °C  a můžete ho mýt v myčce na nádobí. Ideální na polévky, jídla z jednoho hrnce, dušení a pečení. Díky krásnému designu a schopnosti udržet jídlo teplé můžete pokrmy v hrnci rovnou servírovat na jídelním stole. Součástí kastrolu je poklice

Expedujeme do dvou pracovních dní od objednání.

Litinový hrnec Chistera Staub

SPECIFIKACE

Průměr: 28 cm

Objem: 3,7 l

Materiál: smaltovaná litina

Barva: grafitově šedá

 

Litinový kastrol Chistera Staub

1. Speciální vlastnosti

Inovativní technologie Chistera pocházející z Baskicka ve Francii - na vnitřní straně poklice je unikátní struktura s výběžky ve tvaru kapek. Vodní pára, která vzniká při vaření/pečení na poklici kondenzuje a je díky speciálnímu povrchu rovnoměrně vracena zpět do pokrmu. To zajišťuje výslednou šťavnatost připravovaných jídel, která jsou plná chuti a vůně. 

2. Detaily

Úchop poklice z niklu nebo mosazi dodává kastrolu nejen krásný design, ale je také teplotně odolný až do 250 °C / 482 °F. To umožňuje používat hrnec i s poklicí v troubě.

3. Výhody

Tajemství pomalé přípravy pokrmů a zachování plné chuti ingrediencí.

4. Použití

Vhodné na všechny typy vařičů včetně indukce, do trouby a do myčky na nádobí.

5. Další funkce

Struktura poklice s kapkami shromažďuje kondenzovanou páru a rozděluje ji rovnoměrně zpět do vařeného pokrmu.

 

VÝHODY A NEVÝHODY

plus

Kastrol je vyroben ze smaltované litiny, která skvěle vede teplo, má dlouhou životnost, je odolná proti poškrábání a korozi.

Speciální hroty přinášejí kontinuální automatické podlévání pro šťavnatost výsledného pokrmu.

Součástí kastrolu je i poklice pro dušení a pomalé vaření.

Kastrol můžete používat na všech typech vařičů včetně indukce i v troubě.

Vhodné do myčky. 

minus

Vyšší pořizovací cena.

Všechny produkty od výrobce
shopping-bag