Logo
Sous Vide vařič LONO PRO WMF 6 l

Sous Vide vařič LONO PRO WMF 6 l

6499 Kč

Tohle si zamilujete: Sous Vide vařič LONO PRO WMF 6 l od známé značky WMF - tento produkt nabízíme v akci za 6499 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 1999 Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 4211129133302
Do obchodu

Popis

WMF

CZNE_domycky

POPIS

Sous Vide vařič LONO PRO WMF 8Sous Vide vařič LONO Pro od výrobce WMF je vyroben z TRITANu bez obsahu BPA a ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která je hygienická, odolná proti korozi, nechytá pachy ani chutě a má dlouhou životnost.

Vařič funguje jako 2v1 - Sous Vide vařič a vařič pro pomalé vaření. Sous-Vide je technika pomalého vaření pokrmů, která zachovává jejich živiny a šťavnatost. Pokrmy se připravují několik hodin při teplotě nižší, než je bod varu. Vakuové vaření umožňuje zachování vitamínů, které se jinými druhy úprav jídel ničí. Sous Vide LONO Pro zcela eliminuje přidávání tuků, jelikož zachovává jídlo svěží a křehké i bez omastku. Vaše vaření bude zdravější a chutné jako z prvotřídní restaurace!

Teplotu si můžete nastavit v rozmezí 35°C - 90°C a 2 nejčastěji používané teploty si uložit do paměti. Jistě oceníte funkci časovače až na 72 hodin. Vnější nádoba o objemu 6 litrů je vyrobena z Tritanu a díky technologii WMF Easy Handling (velké rukojeti) je velice bezpečná při manipulaci. Vnitřní vložka je pak také z vysoce kvalitního Cromarganu. Ovládání probíhá pomocí otočného knoflíku a přehledného LCD displeje.

SPECIFIKACE

Balení obsahuje:

1x vařič Sous Vide LONO

2x vnitřní vložka

1x víko

Délka: 15,5 cm

Šířka: 39,5 cm

Výška: 32,5 cm

Barva: stříbrná

Materiál: nerezová ocel 18/10 Cromargan®, TRITAN

VÝHODY A NEVÝHODY

plus

Vyrobeno z TRITANu bez BPA a vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10 Cromargan®, která je hygienická, nepohlcuje pachy ani chutě, je odolná proti korozi, má dlouhou životnost.

Vaření metodou Sous-Vide. Pokrm si zachová veškeré chuťě, vůně a vitamíny. Maso je neobyčejně měkké a šťavnaté.

Nedochází k vysoušení ani oxidaci potravin.

Možnost uložení 2 nejčastěji používaných teplot do paměti.

Umožňuje zdravé vaření bez použití tuku.

Funkce časovače až na 72 hodin.

Jednoduché ovládání a snadná údržba.

PRAKTICKÉ RADY

Vhodné do myčky: NE

NEREZOVÁ OCEL 18/10 CROMARGAN®

Nerezová ocel je velmi žádaným materiálem pro kuchyňské vybavení jako jsou příbory, hrnce, pánve atd. Nerezová ocel, jak již název napovídá nereziví - je odolná proti korozi, má dlouhou životnost, nepohlcuje chuť ani pach, je hygienická a snadno se čistí. Nerezová ocel je také oblíbená pro krásný vzhled. Co znamená 18/10? Nerezová ocel 18/10 Cr-Ni je tzv. potravinářská ocel (vhodná na nádobí) a obsahuje 18 % chromu, 10% niklu a 72 % oceli. Cromargan® je ušlechtilá nerezová oceli 18/10 společnosti WMF. Z latiny Crom (=chrom), argan (=stříbro), což vyjadřuje krásný lesklý vzhled nerezové oceli.


Bannery_sous_vide_1

A jak to vlastně funguje?

Metoda Sous Vide byla tajemstvím těch nejlepších šéfkuchařů po desetiletí, nyní je ale dostupná i pro běžné uživatele. Jedná se o přípravu potravin za nižších teplot ve vakuu.

WMF 6 l
  • Cena: 6499
  • EAN: 4211129133302
  • Výrobce: WMF
  • Kategorie: Kuchyňské spotřebiče | Sous Vide | Sous Vide přístroje
  • Všechny produkty od výrobce
    shopping-bag