Logo
Sous Vide hrnec Klarstein Tastemaker Sous-vide Garer

Sous Vide hrnec Klarstein Tastemaker Sous-vide Garer

3139 Kč

Oblíbený produkt Sous Vide hrnec Klarstein Tastemaker Sous-vide Garer od oblíbeného výrobce Klarstein - toto zboží si můžete zakoupit s extra slevou za 3139 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1999 Kč a je vaše. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Klarstein

POPIS

souvs-vide-hrnec-klarstein-tastemaker-stribrna-3Sous Vide hrnec Tastemaker od výrobce Klarstein využijete nejen při vaření metodou Sous-Vide, což je vaření při nízké konstantní teplotě, kdy je zachováno maximum chuti, vůně, šťávy a vitamínů, ale i při klasickém nízkoteplotním vaření, ohřívání nebo udržování teplého jídla.

Hrnec s výkonem 550 W je v nerezovém provedení s nepřilnavou vyjímatelnou varnou nádobou. Jeho objem je 6 l. Ve víku je velké pozorovací okénko pro sledování průběhu vaření bez nutnosti otevírání. Sous Vide hrnec je vybaven LCD displejem, na kterém se provádějí veškerá nastavení.

Teplotu můžete přesně regulovat v krocích po 1°C. a rozsah teplot je od 40 do 99°C. Hrnec zvolenou teplotu udržuje po celou dobu vaření. Časovač lze nastavovat v krocích po 10 minutách, a to od 1 - 24 hodin.

Díky svým kompaktním rozměrům se tento Sous Vide hrnec pohodlně vejde i do těch nejmenších kuchyní. Vyjímatelnou vnitřní vložku a víko lze mýt v myčce na nádobí.

TIP: Cílové teploty pro daný typ masa, ryby, vejce nebo zeleninu a doporučené časy vaření metodou Sous Vide najdete v přehledných tabulkách.

VÝHODY

plus

Vaření metodou Sous Vide. Pokrm si zachová veškeré chuťě, vůně a vitamíny. Maso je neobyčejně měkké a šťavnaté.

Vhodný ale i pro klasické nízkoteplotní vaření, ohřívání nebo udržování teplého jídla.

Umožňuje zdravé vaření bez použití tuku.

Regulace teploty po 1°C v rozmezí 40 - 99°C.

Časovač v 10 minutových krocích v rozmezí 1 - 24 hodin udržuje konstantní teplotu.

Kompaktní rozměry pro použití i v malých kuchyních.

SPECIFIKACE

Balení obsahuje:

1 x Sous Vide přístroj

1 x vnitřní vařící vložka

1 x víko

1 x grilovací rošt

pozn. Manuál v českém jazyce naleznete také v přiložených souborech.

Výška: 23 cm

Šířka: 36 cm

Hloubka: 30 cm

Objem: 6 l

Příkon: 550 W

Hmotnost: 3,8 kg

Barva: stříbrná

Bannery_sous_vide_1

A jak to vlastně funguje?

Metoda Sous Vide byla tajemstvím těch nejlepších šéfkuchařů po desetiletí, nyní je ale dostupná i pro běžné uživatele. Jedná se o přípravu potravin za nižších teplot ve vakuu.

season   seal   simmer

Ochutit

  Zavakuovat
Všechny produkty od výrobce
shopping-bag