Logo
Saloos Esenciální olej Smrk 10 ml

Saloos Esenciální olej Smrk 10 ml

67 Kč

Prestižní Saloos Esenciální olej Smrk 10 ml co nám vyrábí Saloos - tento artikl doporučujeme s extra slevou za 67 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 8594031320579
Do obchodu

Popis

Saloos

Saloos Esenciální olej Smrk 10 ml

Účinný při nachlazení, podporuje pocení, silně čistí vzduch, je vhodný do masážních olejů při revmatismu či silné únavě, saunových směsí, uklidňuje, stimuluje činnost kůry mozkové.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 10 let. Může dráždit pokožku. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

INCI: Picea Abies Oil
Éterický olej ze smrku má stimulační účinky na psychiku, zmírňuje únavu a pomáhá při chřipce a nachlazení.

Parametry produktu Saloos Esenciální olej Smrk 10 ml

  • Název: Saloos Esenciální olej Smrk 10 ml
  • Cena: 67
  • EAN: 8594031320579
  • Výrobce: Saloos
  • Kategorie: Přírodní kosmetika | Aromaterapie
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag