Logo
Šálek na dvojité espresso Barista

Šálek na dvojité espresso Barista, WMF

419 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Šálek na dvojité espresso Barista, WMF od originálního výrobce WMF - toto zboží si můžete opatřit v perfektní akci za 419 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Při objednávce nad 1 999 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 4000530628572
Do obchodu

Popis

WMF

CZ_domycky

POPIS

Šálek s podšálkem na dvojité espresso z řady Barista od výrobce WMF z odolného porcelánu má objem 100 ml. Dno šálku je tlusté 8,5 mm - dobře udržuje teplo při velkém objemu kávy. Stěny šálku se zužují, což přinášení rychlejší zchladnutí kávy. Šálek má tulipánový tvar, což umožňuje pohodlné promíchání kávy a mléka. Ideální na Espresso nebo na dvojité Espresso. V podšálku je výstupek a v šálku prohlubeň - šálek tedy zapadne do podšálku a pevně drží na podšálku při přenášení. Soušástí je lžička z ušlechtilé nerezové oceli 18/10 Cromargan®, která je hygienická, odolná proti korozi, nechytá pachy ani chutě a má dlouhou životnost. Šálek, podšálek i lžičku můžete mýt v myčce na nádobí.

espresso

SPECIFIKACE

Objem: 100 ml

Výška: 7 cm

Tloušťka dna: 8,5 mm

Tloušťka šálku (na okraji): 2,8 mm

Materiál: porcelán, nerezová ocel 18/10 Cromargan®

Barva: bílá, stříbrná

VÝHODY A NEVÝHODY

plus

Silné dno - udržuje teplo i při velkém objemu.

Stěny šálku se zužují - rychlejší zchladnutí kávy.

Speciální tvar šálku umožňuje promíchání kávy s mlékem.

Lžička je vyrobena z nerezové oceli 18/10, která je hygienická, nepohlcuje pachy ani chutě, je odolná proti korozi, má dlouhou životnost.

Vhodné do myčky na nádobí.

minus

O žádné nevýhodě nevíme.

PRAKTICKÉ RADY

Vhodné do myčky: ANO 

PORCELÁN

Porcelán je keramická hmota, která se vyrábí vypálením keramického těsta. Keramické těsto je tvořeno směsí ostřiva, taviva a kaolinu (hornina skládající se z minerálu kaolinit (jílový minerál) a drobných křemenných zrn, používá se při výrobě keramiky, porcelánu a papíru). Porcelán se využívá na výrobu nádobí, sanitární keramiky, dlaždic, dekorativních předmětů atd. 

NEREZOVÁ OCEL 18/10 CROMARGAN®

Nerezová ocel je velmi žádaným materiálem pro kuchyňské vybavení jako jsou příbory, hrnce, pánve atd. Nerezová ocel, jak již název napovídá nereziví - je odolná proti korozi, má dlouhou životnost, nepohlcuje chuť ani pach, je hygienická a snadno se čistí. Nerezová ocel je také oblíbená pro krásný vzhled. Co znamená 18/10? Nerezová ocel 18/10 Cr-Ni je tzv. potravinářská ocel (vhodná na nádobí) a obsahuje 18 % chromu, 10% niklu a 72 % oceli. Cromargan® je ušlechtilá nerezová oceli 18/10 společnosti WMF. Z latiny Crom (=chrom), argan (=stříbro), což vyjadřuje krásný lesklý vzhled nerezové oceli.

espresso

ESPRESSO

Espresso je druh kávy, který vznikne protlačením 7 g mleté kávy vodou o teplotě 88 - 90 °C tlakem 8 - 10 barů. Proces trvá zhruba 25 sekund a výsledkem je cca 30 ml espressa. Na hladině je krémová pěna lískooříškové barvy silná 1 - 2 mm. Tmavší pěna vzniká při příliš vysokém tlaku filtrace nebo velmi jemným namletím kávy a výsledkem je hořká chuť kávy. Malý objem kávy je pro espresso typický

 

káva espresso

PŘÍPRAVA ESPRESSA

Doporučujeme použít čerstvě mletou kávu, k čemuž se vám bude hodit mlýnek na…

Parametry produktu

  • Název: Šálek na dvojité espresso Barista, WMF
  • Cena: 419
  • EAN: 4000530628572
  • Výrobce: WMF
  • Kategorie: Stolování | Hrnky a šálky

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag