Logo
Šálek na Café crème Barista bez lžičky

Šálek na Café crème Barista bez lžičky, WMF

369 Kč

Výjimečné zboží, Šálek na Café crème Barista bez lžičky, WMF od firmy WMF - toto zboží si můžete objednat za perfektní cenu 369 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Naplníte-li košík zbožím nad 1999 Kč, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 4000530689863
Do obchodu

Popis

WMF

CZ_domycky

POPIS

Šálek s podšálkem na kávu s mlékem z řady Barista od výrobce WMF z odolného porcelánu má objem 150 ml. Dno šálku je tlusté 9 mm - dobře udržuje teplo při velkém objemu kávy. Stěny šálku se zužují, což přináší rychlejší zchladnutí kávy. Šálek má tulipánový tvar, což umožňuje pohodlné promíchání kávy a mléka. Ideální na Latte, Cappuccino nebo na kávu s mlékem. V podšálku je výstupek a v šálku prohlubeň - šálek tedy zapadne do podšálku a pevně drží na podšálku při přenášení. Šálek i podšálek můžete mýt v myčce na nádobí.

Caffé Latte

SPECIFIKACE

Objem: 150 ml

Výška: 8 cm

Tloušťka dna: 9 mm

Tloušťka šálku (na okraji): 2 mm

Materiál: porcelán

Barva: bílá

VÝHODY A NEVÝHODY

plus

Silné dno - udržuje teplo i při velkém objemu.

Stěny šálku se zužují - káva rychleji zchladne.

Speciální tvar šálku umožňuje promíchání kávy s mlékem.

Vhodné do myčky na nádobí.

minus

O žádné nevýhodě nevíme.

PRAKTICKÉ RADY

Vhodné do myčky: ANO 

PORCELÁN

Porcelán je keramická hmota, která se vyrábí vypálením keramického těsta. Keramické těsto je tvořeno směsí ostřiva, taviva a kaolinu (hornina skládající se z minerálu kaolinit (jílový minerál) a drobných křemenných zrn, používá se při výrobě keramiky, porcelánu a papíru). Porcelán se využívá na výrobu nádobí, sanitární keramiky, dlaždic, dekorativních předmětů atd. 

CAFFÉ LATTE

Latte je velmi oblíbený druh kávy, která se skládá z espressa a našlehaného mléka. Vzniknou 2 oddělené vrstvy - espresso a mikropěna (na rozdíl od kávy Latte Macchiato, které má 3 oddělené vrstvy - vrstva teplého mléka, vrstva espressa a vrstva mléčné pěny a má více pěny než Latte). Caffé Latte má objem zhruba 260 - 280 ml a podává se v širším šálku s podšálkem.  

 

LatteLatte Macchiato

Latte

PŘÍPRAVA LATTE 

1. Při přípravě Caffé Latte budete potřebovat cca 25 - 30 g espressa. To můžete připravit v kávovaru nebo zalijete instantní kávu horkou vodou.
2. Ze zhruba 210 g mléka (nejlépe plnotučného) vyšlehejte mikropěnu - nejjednodušší je mléko vyšlehat pomocí kávovaru s tryskou na šlehání mléka, ale existují i ruční nebo elektrické napěňovače, nebo to zvládnete i ručním šlehačem. Důležitá je teplota 55 - 65 °C. Ke šlehání doporučujeme použít konvičku na mléčnou pěnu.
3. Vyšlehanou pěnu vylijte do připraveného espressa.

 

cappuccino

CAPPUCCINO

Cappuccino je nápoj pocházející z Itálie, který se skládá z 1/3 espressa (zhruba 20 - 30 ml), 1/3 mléka a 1/3 mléčné pěny. Cappuccino je velmi oblíbeným druhem kávy a podává se v širších nižších Parametry produktu

  • Název: Šálek na Café crème Barista bez lžičky, WMF
  • Cena: 369
  • EAN: 4000530689863
  • Výrobce: WMF
  • Kategorie: Stolování | Hrnky a šálky
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag