Logo
Rendlík s poklicí Hard Anodized KitchenAid 18 cm 1

Rendlík s poklicí Hard Anodized KitchenAid 18 cm 1,9 l

2290 Kč

Není proč váhat, Rendlík s poklicí Hard Anodized KitchenAid 18 cm 1,9 l s proslulou značkou KitchenAid - tento produkt doručujeme extra výhodně za 2290 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 1999 korun. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 5413184150730
Do obchodu

Popis

KitchenAid

CZ_elektrika CZ_plyn CZ_sklo CZ_indukce CZNE_dotrouby CZ_domycky

POPIS

Rendlík s poklicí z řady Hard Anodized od výrobce KitchenAid s průměrem 18 cm a objemem 1,9 l je vyroben z tvrdého eloxovaného hliníku a tloušťka stěn je 4,5 mm. Díky tomu je rendlík velmi odolný a pefektně vede teplo. Tento materiál je pevnější než ocel a je mimořádně odolný. Rendlík je vhodný na všechny typy vařičů včetně populární indukce a můžete ho mýt v myčce na nádobí. Skleněná poklice je součástí balení, uspoří energii a umožní dušení. Rendlík je vhodný na přípravu omáček, krémů, ragú a dalších pokrmů.

Hliník rozvádí teplo rovnoměrně po celém povrchu a pánve jsou navíc opatřeny třívrstvým nepřilnavým povrchem Teflon® Select. To umožňuje rychlé, výkonné, zdravé, nízkotučné vaření s minimem použitého tuku a také snadné čištění. Nepřilnavý materilál neobsahuje PFOA*. Rendlík má svařovanou rukojeť z nerazové oceli, která poskytuje pohodlný úchop. Tloušťka stěn 4,5 mm zaručuje dlouhou životnost, odolnost rendlíku bez rizika zdeformování v průběhu vaření. Dno je vyrobeno z nerezové oceli, což umožňuje použití na indukční desce a technologie EVENINDUCTmaximalizuje indukční účinek.

*PFOA je syntetická kyselina, která se spotřebovává na produkci fluoropolymerů, ty se dále používají v textilním průmyslu, elektronice a při výrobě nepřilnavých povrchů např. teflonu. PFOA má bioakumulační potenciál, nejvyšší koncentrace se nacházejí v ledvinách, játrech a v krvi. U lidí nejsou toxické účinky příliš známy, ale z pokusů na zvířatech vyplývá, že dochází k poškození jater, žaludku a k narušení rovnováhy hormonů štítné žlázy. U zvířat byla zaznamenána rakovina jater, poruchy nervového a imunitního systému a zvýšená mortalita mláďat. 

specifikaCE

Průměr: 18 cm

Objem: 1,9 l

Tloušťka materiálu: 4,5 mm

Materiál: tvrdý eloxovaný hliník, nerezová ocel (dno, rukojeti), třívrstvý nepřilnavý povrch Teflon® Select, sklo (poklice)

Barva: černá

VÝHODY A NEVÝHODY

plus

Tvrdý eloxovaný hliník je velmi odolný, perfektně rozvádí teplo a má dlouhou životnost.

3-vrstvý nepřilnavý povrch pro zdravé vaření s minimem tuku a pro snadné čištění.

Rendlík je vhodný na všechny typy vařičů včetně idukce. 

Tloušťka stěn 4,5 mm zajišťuje dlouhou životnost a odolnost rendlíku.

Nepřilnavý materiál neobsahuje PFOA.

Možnost mytí v myčce na nádobí.

minus

Není možné používat rendlík v troubě.

PRAKTICKÉ RADY

Vhodné na sporák: plynový, elektrický, sklokeramickou desku, indukci

Vhodné do trouby: NE

Vhodné do myčky na nádobí: Ano

CO ZNAMENÁ HARD ANODIZED?

Hard anodized znamená v češtině tvrdě eloxovaný. Eloxování je speciální metoda, při které se na povrchu hliníku vytvoří ochranná vrstva oxidu hliníku, která chrání hliník před oxidací. Hliník totiž za normálních okolností působením vnějších vlivů oxiduje. Tato vrstva, ale způsobí, že hliník již dál neoxiduje. Eloxování tedy zvyšuje odolnost hliníku před povětrnostním vlivy a mechanickou pevnot povrchu. Díky eloxování se tedy zvýší životnost eloxovaného výrobku

Eloxovaná ochranná vrstva bývá silná od 0,35 do maximálně 160 µm (mikrometrů) podle potřeby. Kromě ochranné funkce má i funkci estetickou. Umožňuje totiž zvýraznění povrchu výrobku a jeho případné…

Parametry produktu

  • Název: Rendlík s poklicí Hard Anodized KitchenAid 18 cm 1,9 l
  • Cena: 2290
  • EAN: 5413184150730
  • Výrobce: KitchenAid
  • Kategorie: Hrnce | Rendlíky
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag