Logo
Profi Cook SV 1133 Sous Vide vakuovačka

Profi Cook SV 1133 Sous Vide vakuovačka

2599 Kč

Exkluzivní Profi Cook SV 1133 Sous Vide vakuovačka od firmy Profi Cook - toto zboží zakoupíte za úžasnou cenu 2599 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1999 Kč nebo víc. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 4006160113303
Do obchodu

Popis

Profi Cook

POPIS

Sous Vide vakuovačka SV 1133 od výrobce Profi Cook využijete při vaření metodou Sous-Vide, což je vaření při nízké konstantní teplotě, kdy je zachováno maximum chuti, vůně, šťávy a vitamínů. Tato vakuová svářečka je vyrobena z nerezové oceli a je plně automatizovaná. Je to perfektní pomůcka pro dělení velkých množství jídla na menší porce. Uspoří místo a umožní bezpečné skladování jídla bez konzervačních látek. Vakuově uložené potraviny vydrží až 5krát déle čerstvé a zachovají si maximum vitamínů a živin. Vakuovačku můžete použít i na kořeněné a marinované potraviny se zaručeným zachováním aroma.

Vakuová svářečka vytvoří mimořádně široký svár pro spolehlivé skladování potravin. Plně automatické svařování a dělení probíhá pouze v jednom kroku. Je vybavena citlivou vakuovou pumpou, elektronickým sledováním teploty a regulací výkonu pumpy. Sací výkon je 12 l / min. Vakuovačka má elektronický senzor touch na ovládacím panelu. Vytvoří až 90 % vakuum (-0,8 bar). Vakuovačku můžete používat s běžnými fóliemi s maximální šířkou 30 cm. Součástí balení je 10 sáčků pro optimální sváření (5 ks 22 x 30 cm / 5 ks 28 cm x 40 cm + 1 x role 20 x 200 cm). Vakuovou svářečku využijete i při vaření v mikrovlnné troubě. Má 4 kontrolky a nádobu pro přebytečnou tekutinu a vlhkost. Kabel lze navíjet. 

TIP: Cílové teploty pro daný typ masa, ryby, vejce nebo zeleninu a doporučené časy vaření metodou Sous Vide najdete v přehledných tabulkách.

SPECIFIKACE

Příkon: 110 W

Sací výkon: 12 l / min

Napětí: 220 - 240 V

Frekvence: 50 / 60 Hz

Materiál: nerezová ocel

Barva: stříbrná


Bannery_sous_vide_1

A jak to vlastně funguje?

Metoda Sous Vide byla tajemstvím těch nejlepších šéfkuchařů po desetiletí, nyní je ale dostupná i pro běžné uživatele. Jedná se o přípravu potravin za nižších teplot ve vakuu.

season   seal   simmer

Ochutit

  Zavakuovat   Zlehka vařit

Maso připravované ve vakuu si zachovává všechny své přírodní chutě. Pokud jej ale ještě dobře ochutíte, prostoupí chuť koření celým masem.

 

 Nejdůležitější…

Parametry produktu

  • Název: Profi Cook SV 1133 Sous Vide vakuovačka
  • Cena: 2599
  • EAN: 4006160113303
  • Výrobce: Profi Cook
  • Kategorie: Kuchyňské spotřebiče | Sous Vide | Vakuovačky
Všechny produkty od výrobce
shopping-bag