Logo
Nutrex Lipo-6 CLA 45 kapslí

Nutrex Lipo-6 CLA 45 kapslí

125 Kč

V akci je Nutrex Lipo-6 CLA 45 kapslí od společnosti Nutrex - tento artikl je tady pro vás za hustou cenu 125 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 853237000202
Do obchodu

Popis

Nutrex

Nutrex Lipo-6 CLA 45 kapslí

CLA (konjugovaná kyselina linolová) je látka, která je přirozenou součástí lidského organizmu. Nejbohatšími zdroji jsou zejména živočišné tuky (např. hovězí či skopové maso) a mléčné výrobky. CLA je taktéž obsažena ve slunečnicovém či lněném oleji.

Lipo-6 CLA je vysoce koncentrovaná formule přirozeně se vyskytující konjugované kyseliny linolové. V kombinaci s pravidelným cvičení vám pomůže CLA se zpevněním a vytvarováním postavy. Podporuje přirozené spalování tuků prostřednictvím metabolické aktivity. Tento účinek se zesiluje aktivním pohybem  a redukční dietou.
Lipo-6 CLA neobsahuje stimulanty a lze snadno kombinovat s jinými suplementy na podporu spalování tuků. Pro lepší vstřebatelnost je CLA ve formě softgelových kapslí.
Přípravek Lipo 6 CLA je zvlášť prospěšný při hubnutí, protože pomáhá blokovat ukládání tuku a zároveň podporuje jejich odbourávání a ochraňuje svalovou tkáň. CLA napomáhá zabraňovat jo-jo efektu a je proto důležitou součástí každé redukční diety.

Lipo 6 CLA napomáhá:

 

při hubnutí a redukci nadváhy bez následného jo-jo efektu (opětovného přibrání na váze) po skončení diety,
při formování postavy a tvorbě svalové hmoty,
při systematickém zvyšování fyzické zátěže urychluje vývoj svaloviny.

 

Nutrex Lipo-6 CLA - v kombinaci s pravidelným cvičení vám pomůže CLA se zpevněním a vytvarováním postavy. Podporuje přirozené spalování tuků prostřednictvím metabolické aktivity.

Parametry produktu Nutrex Lipo-6 CLA 45 kapslí

  • Název: Nutrex Lipo-6 CLA 45 kapslí
  • Cena: 233
  • EAN: 853237000202
  • Výrobce: Nutrex
  • Kategorie: Sportovní výživa | Spalovače tuků | CLA
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag