Logo
Nupreme Shiitake BIO 100 kapslí

Nupreme Shiitake BIO 100 kapslí

499 Kč

Právě je za dobrou cenu Nupreme Shiitake BIO 100 kapslí s osvědčenou značkou Nupreme - tento artikl je tady pro vás s VIP slevou pro každého za 499 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1999 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8594176063195
Do obchodu

Popis

Nupreme

Nupreme Shiitake BIO 100 kapslí

Shiitake byla vypěstována v čínské provincii Kuang-tung, která je považována za oblast s nejlepšími enviromentálními podmínkami v Číně.

Shiitake (česky houževnatec jedlý, latinsky Lentinus edodes) patří mezi chutné a zároveň blahodárné houby TČM. V naší přírodě se běžně nevyskytuje. První zmínky o „královně hub“, jak byla nazývána, pocházejí už z roku 200 n. l., její přirozený tropismus se váže k slezině, plicím a žaludku.

Kdy užívat shiitake: Pokud máme zvýšený cholesterol, sklon k diabetu, vysoký krevní tlak, cévní a kardiovaskulární potíže, oslabenou imunitu, projevy alergie.

Složení: Extrakt z plodnice shiitake (Lentinus edodes) v želatinových kapslích

Upozornění: Pokud si procházíte akutním onemocněním (např. chřipkou, angínou, zánětem průdušek atd.), máte alergii na houby nebo užíváte léky na snížení srážlivosti krve (např. Warfarin) NEPOUŽÍVEJTE Shiitake.
Oproti celé sušené houbě je její extrakt mnohem silnější, a tak i nejvhodnější k terapeutickému účelu.

Parametry produktu Nupreme Shiitake BIO 100 kapslí

  • Název: Nupreme Shiitake BIO 100 kapslí
  • Cena: 499
  • EAN: 8594176063195
  • Výrobce: Nupreme
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Medicinální a vitální houby
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag