Logo
Nordic Ware Forma na 6 malých bábovek Anniversary Bundlette zlatá 6 x 200 ml

Nordic Ware Forma na 6 malých bábovek Anniversary Bundlette zlatá 6 x 200 ml

1259 Kč

Velmi žádaný produkt, Nordic Ware Forma na 6 malých bábovek Anniversary Bundlette zlatá 6 x 200 ml od kvalitní značky Nordic Ware - toto zboží si můžete opatřit levně za 1259 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Při objednávce nad 1 999 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 0011172862778
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

CZ_dotrouby200 CZNE_domycky

POPIS

Forma na 6 malých bábovek Anniversary Bundlette Nordic Ware zlatá 6 x 200 ml

Forma na bábovky od výrobce Nordic Ware je vyrobena z vysoce kvalitního a odolného litého hliníku, který má dlouhou životnost a je zdravotně nezávadný. Forma je opatřena nepřilnavým vnitřním povrchem, který zabraňuje přichytávání a umožňuje snadné vyklopení bábovek. Forma pojme objem těsta cca 5 hrnků.

V této formě upečete naráz hned 6 malých bábovek. Navíc formu můžete použít i na přípravu malých dortíků z piškotového těsta nebo třeba na puding nebo na dezerty z želé. Vykouzlíte pohodlně i dezerty ve tvaru větrníků. Forma má velmi krásně propracované detaily. Je opatřena dvěma úchopy pro pohodlnou manipulaci a přenášení formy.

Nepřilnavý povrch neobsahuje PFOA, je začištěn pomocí vibračního zařízení a ošetřen postřikem proti korozi a zdrsnění povrchu. Tato forma prošla ručním opracováním. Proces vytvoření unikátních bábovek firma Nordic Ware zdokonaluje už přes 70 let, tak aby formy na pečení byly funkční a unikátní zároveň. Každý produkt, než opustí výrobu, projde dvěma desítkami rukou pro zajištění té nejvyšší kvality.  

Expedujeme do dvou pracovních dní od objednání.

SPECIFIKACE

Délka: 36 cm

Šířka: 23 cm

Výška: 5 cm

Průměr jedné formičky: 9,5 cm

Výška jedné formičky: 4 cm

Objem: 6 x 200 ml

Hmotnost: 0,98 kg

Materiál: litý hliník, nepřilnavý povrch

Barva: zlatá

VÝHODY A NEVÝHODY

plus

Forma na bábovky je vyrobena z litého hliníku, který je velmi kvalitní a odolný, pevný, má dlouhou životnost a je zdravotně nezávadný.

Prémiová kvalita oceňovaná profesionály.

Nepřilnavý vnitřní povrch zabraňuje přichytávání a umožňuje snadné vyklopení bábovky. 

Forma umožňuje upečení hned 6 malých bábovek naráz. Vhodné i na dezerty z piškotového těsta, na puding, želé.

Snadno připravíte dezerty ve tvaru větrníků.

Snadná údržba a čištění.

Velmi krásně propracované detaily.

minus

Není možné mýt formu v myčce na nádobí.

PRAKTICKÉ RADY

Vhodné do trouby: Ano, do 200 °C

Vhodné do myčky: NE

POUŽITÍ A ÚDRŽBA

Před prvním použitím formu nechte vypálit v troubě při 180 °C cca 20 minut a po vychladnutí ji umyjte ručně šetrným čistícím prostředkem a jemnou hubkou.

Nedoporučujeme mytí v myčce na nádobí, životnost nepřilnavé vrstvy by se zkrátila.

Před každým použitím vytřete rostlinným tukem nebo máslem a vysypte moukou nebo kakaem. Pro usnadnění můžete použít také kuchyňský olej ve spreji a vysypat formu moukou.

Formu naplňte maximálně do 3/4, předejdete tak vykypění těsta z formy. 

Abyste zabránili poškození nepřilnavého povrchu, nikdy nepoužívejte kovové náčiní, drátěnky, agresivní čistící prostředky a abrazivní (brusné) houbičky.