Logo
Naděje - Podhorná Withanie-indický ženšen 50 ml

Naděje - Podhorná Withanie-indický ženšen 50 ml

129 Kč

Vaše možnosti obohacující Naděje - Podhorná Withanie-indický ženšen 50 ml co odebíráme od výrobce Naděje - Podhorná - toto zboží si můžete objednat s výjimečnou slevou za 129 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad patnáctset korun. Udělejte si radost.

SKU: 8594055102229
Do obchodu

Popis

Naděje - Podhorná

Naděje - Podhorná Withanie-indický ženšen 50 ml

Harmonizuje nervovou soustavu a obranný systém, blahodárně působí na srdce a cévy. Využívá se jako nervové tonikum, na podporu fyzických a duševních sil. Pomáhá při slabostech, vyčerpání, únavě, ztrátě soustředění, při pocitech úzkosti a napětí. Udržuje duševní rovnováhu a celkovou kondici organismu.

Tyto tinktury jsou vyráběny z extraktů pupenů rostlin a ty obsahují na rozdíl od jiné části rostliny speciální výživné cenné látky, které působí blahodárně na lidský organismus. Látky získané z pupenů mají vysoký obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků, hormonů, ale také enzymů a jiných hodnotných látek.

Užívá se 1kapka na 1kg hmotnosti za den, rozdělit na 2 až 3 dílčí dávky. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy s obsahem alkoholu.

Obsahuje extrakt z pupenů withanie snodárné.

Nařízení komise (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012 nám neumožňuje popisovat účinky doplňků na lidský organismus. Pro více informací o bylince použijte jako zdroj informací herbář.
Harmonizuje nervovou soustavu a obranný systém, blahodárně působí na srdce a cévy. Využívá se na podporu fyzických a duševních sil.

Parametry produktu Naděje - Podhorná Withanie-indický ženšen 50 ml

  • Název: Naděje - Podhorná Withanie-indický ženšen 50 ml
  • Cena: 129
  • EAN: 8594055102229
  • Výrobce: Naděje - Podhorná
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Byliny | Bylinné tinktury Naděje | Podhorná
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag