Logo
Naděje - Podhorná Ostropestřec mariánský 50 ml

Naděje - Podhorná Ostropestřec mariánský 50 ml

139 Kč

Výjimečné zboží, Naděje - Podhorná Ostropestřec mariánský 50 ml originální od labelu Naděje - Podhorná - toto zboží si můžete nechat poslat za úžasnou cenu 139 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

SKU: 8594055101161
Do obchodu

Popis

Naděje - Podhorná

Naděje - Podhorná Ostropestřec mariánský 50 ml

Výborně působí na jaterní tkáně i játra. Podporuje správnou funkci jater a jejich detoxikační účinky. Je velice vhodná i na pročišťování těla. Blahodárně ovlivňuje funkci srdce a jeho stav.

Tyto tinktury jsou vyráběny z extraktů pupenů rostlin a ty obsahují na rozdíl od jiné části rostliny speciální výživné cenné látky, které působí blahodárně na lidský organismus. Látky získané z pupenů mají vysoký obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků, hormonů, ale také enzymů a jiných hodnotných látek.

Užívání: Užívá se 1kapka na 1kg hmotnosti za den, rozdělit na 2 až 3 dílčí dávky. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy s obsahem alkoholu.

Obsahuje extrakt z pupenů ostropestřce mariánského.

Nařízení komise (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012 nám neumožňuje popisovat účinky doplňků na lidský organismus. Pro více informací o bylince použijte jako zdroj informací herbář.
Podporuje správnou funkci jater a jejich detoxikační účinky, je vhodná i na pročišťování těla, blahodárně ovlivňuje funkci srdce a jeho stav.

Parametry produktu Naděje - Podhorná Ostropestřec mariánský 50 ml

  • Název: Naděje - Podhorná Ostropestřec mariánský 50 ml
  • Cena: 139
  • EAN: 8594055101161
  • Výrobce: Naděje - Podhorná
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Byliny | Bylinné tinktury Naděje | Podhorná
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag