Logo
Naděje - Podhorná Líska 50 ml

Naděje - Podhorná Líska 50 ml

129 Kč

Top produkt, Naděje - Podhorná Líska 50 ml s pečetí kvality Naděje - Podhorná - tento produkt posíláme v neopakovatelné akci za 129 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad patnáctset Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

SKU: 8594055100249
Do obchodu

Popis

Naděje - Podhorná

Naděje - Podhorná Líska 50 ml

Příznivě působí na cévní stěny, normalizuje hladinu cholesterolu, tonizuje organismus a celkově revitalizuje cévní stěny a plíce. Velmi vhodný prostředek pro péči o urogenitální systém mužského organismu a posílení sexuální potence.

Tyto tinktury jsou vyráběny z extraktů pupenů rostlin a ty obsahují na rozdíl od jiné části rostliny speciální výživné cenné látky, které působí blahodárně na lidský organismus. Látky získané z pupenů mají vysoký obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků, hormonů, ale také enzymů a jiných hodnotných látek.

Užívá se 1kapka na 1kg hmotnosti za den, rozdělit na 2 až 3 dílčí dávky. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy s obsahem alkoholu.

Obsahuje extrakt z pupenů lísky obecné.

Nařízení komise (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012 nám neumožňuje popisovat účinky doplňků na lidský organismus. Pro více informací o bylince použijte jako zdroj informací herbář.
Normalizuje hladinu cholesterolu, tonizuje organismus a celkově revitalizuje cévní stěny a plíce, je vhodný pro péči o urogenitální systém mužského organismu a posílení sexuální potence.

Parametry produktu Naděje - Podhorná Líska 50 ml

  • Název: Naděje - Podhorná Líska 50 ml
  • Cena: 129
  • EAN: 8594055100249
  • Výrobce: Naděje - Podhorná
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Byliny | Bylinné tinktury Naděje | Podhorná
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag