Logo
Naděje - Podhorná Černý rybíz - Borovice - Vinná réva 50 ml

Naděje - Podhorná Černý rybíz - Borovice - Vinná réva 50 ml

129 Kč

Trhem osvědčený produkt, Naděje - Podhorná Černý rybíz - Borovice - Vinná réva 50 ml od populárního výrobce Naděje - Podhorná - tento artikl doporučujeme téměř zdarma za 129 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Naplníte-li košík zbožím nad patnáctset, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

SKU: 8594055100102
Do obchodu

Popis

Naděje - Podhorná

Naděje - Podhorná Černý rybíz - Borovice - Vinná réva 50 m

Směs těchto třech extraktů z pupenů zvyšuje imunitu, podporuje činnost dýchacího systému a udržuje čisté, snadno průchozí dýchací cesty. Antioxidační účinky a příznivý vliv na cévní systém.

Tyto tinktury jsou vyráběny z extraktů pupenů rostlin a ty obsahují na rozdíl od jiné části rostliny speciální výživné cenné látky, které působí blahodárně na lidský organismus. Látky získané z pupenů mají vysoký obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků, hormonů, ale také enzymů a jiných hodnotných látek.

Užívá se 1kapka na 1kg hmotnosti za den, rozdělit na 2 až 3 dílčí dávky. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy s obsahem alkoholu.

Obsahuje extrakt z pupenů černého rybízu, borovice, vinné révy.

Nařízení komise (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012 nám neumožňuje popisovat účinky doplňků na lidský organismus. Pro více informací o bylince použijte jako zdroj informací herbář.
Zvyšuje imunitu, podporuje činnost dýchacího systému, udržuje čisté a snadno průchozí dýchací cesty, má antioxidační účinky a pozitivní vliv na cévní systém.

Parametry produktu Naděje - Podhorná Černý rybíz - Borovice - Vinná réva 50 ml

  • Název: Naděje - Podhorná Černý rybíz - Borovice - Vinná réva 50 ml
  • Cena: 129
  • EAN: 8594055100102
  • Výrobce: Naděje - Podhorná
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Antioxidanty
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag