Logo
Naděje - Podhorná Bacopa 50ml

Naděje - Podhorná Bacopa 50ml

129 Kč

Diskontní Naděje - Podhorná Bacopa 50ml co bereme od značky Naděje - Podhorná - tento artikl nakupujte ve výprodejové akci za 129 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Utraťte minimálně patnáctset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Udělejte si radost.

SKU: 8594055103059
Do obchodu

Popis

Naděje - Podhorná

Naděje - Podhorná Bacopa 50 ml

Posiluje koncentraci, funkci mozkové činnosti, podporuje paměť, mentální svěžest zejména ve stáří a má blahodárné účinky na zdravý spánek. Díky vysokému obsahu antioxidačních látek ochraňuje buňky a tkáně.

Tyto tinktury jsou vyráběny z extraktů pupenů rostlin a ty obsahují na rozdíl od jiné části rostliny speciální výživné cenné látky, které působí blahodárně na lidský organismus. Látky získané z pupenů mají vysoký obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků, hormonů, ale také enzymů a jiných hodnotných látek.

Užívá se 1kapka na 1kg hmotnosti za den, rozdělit na 2 až 3 dílčí dávky. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy s obsahem alkoholu.

Obsahuje extrakt z pupenů bacopy monnieri.

Nařízení komise (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012 nám neumožňuje popisovat účinky doplňků na lidský organismus. Pro více informací o bylince použijte jako zdroj informací herbář.
Posiluje koncentraci, funkci mozkové činnosti, podporuje paměť, má blahodárné účinky na zdravý spánek a vysoký obsah antioxidantů.

Parametry produktu Naděje - Podhorná Bacopa 50ml

  • Název: Naděje - Podhorná Bacopa 50ml
  • Cena: 129
  • EAN: 8594055103059
  • Výrobce: Naděje - Podhorná
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Antioxidanty
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag