Logo
MycoMedica Polyporus 90 kapslí

MycoMedica Polyporus 90 kapslí

690 Kč

Prestižní MycoMedica Polyporus 90 kapslí s jakostní značkou MycoMedica - toto zboží si můžete opatřit za úžasnou cenu 690 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1999 Kč a poštovné máte ZDARMA. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 8594167650250
Do obchodu

Popis

MycoMedica

MycoMedica Polyporus 90 kapslí

Polyporus (choroš oříš, Grifola umbellata, Polyporus umbellatus)je poměrně vzácná houba patřící do čeledi chorošovitých, u nás je považován za zranitelnou houbu (stupeň ohrožení podle červeného seznamu IUCN). Polyporus je možné najít u kořenů stromů a pařezů, ze kterých bere živiny. Plodnice Polyporu jsou až 40 cm široké, tvoří je mnohonásobně se větvící šupinkaté kloboučky.

Krom toho, že je Polyporus chutnou jedlou houbou vhodnou též k nakládání, je také po tisíce let součástí tradiční čínské medicíny. V "západních zemích" byl Polyporus poprvé popsán v roce 1801 Christianem H. Persoonem. Polyporus obsahuje mnoho velmi účinných složek, jedná se např. o vitamíny a minerály, polysacharidy - beta glukany, ergosteroly - polyporusterony A−E, ergostenony, steroidy, antrachinony, nukleosidy, D-manitol.

TCM charakteristika

teplota - svěží
chuť - lehce sladká
tropismus - Pi (slezina), Shen (ledviny), Pang Guang (močový měchýř)

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

odvádí Shi (vlhkost)

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU: Polyporus umbellatus

Evropská Unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této houbě

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete.

Polyporus obsahuje mnoho velmi účinných složek, jedná se např. o vitamíny a minerály, polysacharidy - beta glukany, ergosteroly - polyporusterony A−E, ergostenony, steroidy, antrachinony, nukleosidy, D-manitol.

Parametry produktu MycoMedica Polyporus 90 kapslí

  • Název: MycoMedica Polyporus 90 kapslí
  • Cena: 690
  • EAN: 8594167650250
  • Výrobce: MycoMedica
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Doplňky podle cíle | Posílení imunity
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag