Logo
MycoMedica  MycoBalance 90 kapslí

MycoMedica MycoBalance 90 kapslí

390 Kč

Příjemné pocity navazující MycoMedica MycoBalance 90 kapslí od výrobce MycoMedica - tento produkt obchodujeme za téměř velkoobchodní cenu 390 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 8594167650748
Do obchodu

Popis

MycoMedica

MycoMedica  MycoBalance 90 kapslí

MycoBalance je vyváženou směsí čínských bylinek a hub, která vychází z moudrosti tradiční čínské medicíny. Jejím hlavním úkolem je podpořit Zheng Qi. Místo Zheng Qi můžeme říci vitalita, životní síla či silná imunita. Opozitum k Zheng Qi je Xie Qi. To špatné, co se snaží do nás neustále proniknout...

MycoBalance má dva směry působení. Za prvé podporuje tvorbu Qi a Xue (krve), tzn. doplní mu energii i materii, kterou potřebuje pro své řádné fungování. Za druhé podle čínské medicíny stimuluje výrazně Wei Qi (náš obranný systém), která je pak schopna lépe se bránit vnějším vetřelcům a zároveň organismus čistit od vetřelců, kteří tam již vnikli.

Z hub obsahuje Reishi (Ganoderma lucidum, lesklokorka leská), Cordyceps (Cordyceps sinensis, housenice čínská), Shiitake (Lentinula edodes, hlíva ústřičná) a Enoki (Flammulina velutipes, penízovka sametonohá).

Z bylinek je to Ren Shen (Panax ginseng, ženšen), Huang Qi (Astragalus membranaceus, kozinec blanitý), Dang Gui (Angelica sinsis, děhel neboli andělika čínská), Da Zao (Ziziphus jujuba, jujuba) a Acerola (Malphighia glabra, brazilská třešeň). To nejlepší z čínské medicíny k posílení jak Qi, tak krve.

 

Směs se užívá u slabosti obranné Qi, které umožňuje častá napadení vnější škodlivinou.

 

Z pohledu čínské medicíny:

posiluje Qi a Xue (krev)
posiluje Zheng Qi
posiluje všechny systémy v organismu
posiluje Wei Qi (obranná Qi)
podporuje vitalitu, doplňuje síly

Kombinace čínských bylinek a medicinálních hub silně doplňuje Zheng Qi, vitalitu a obranyschopnost našeho organismu.

Parametry produktu MycoMedica MycoBalance 90 kapslí

  • Název: MycoMedica MycoBalance 90 kapslí
  • Cena: 390
  • EAN: 8594167650748
  • Výrobce: MycoMedica
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Medicinální houby
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag