Logo
MycoMedica Houby a jejich léčivé účinky - kniha

MycoMedica Houby a jejich léčivé účinky - kniha

199 Kč

Příjemné pocity navazující MycoMedica Houby a jejich léčivé účinky - kniha od oblíbeného výrobce MycoMedica - tento produkt posíláme v časové omezené slevě za 199 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Utraťte minimálně patnáctset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 9788086231549
Do obchodu

Popis

MycoMedica

MycoMedica Houby a jejich léčivé účinky - kniha

 Prof. Ing. Pavel Valíček, DrSc.

 HOUBY A JEJICH LÉČIVÉ ÚČINKY

Využití hub v kuchyni, stejně jako možnému pěstování se u nás věnuje řada publikací. Tato vás seznámí především s jejich léčivými účinky. U každé z více než třiceti hub je stručně uvedena historie užívání, morfologický popis a rozšíření, případné další příbuzné druhy, obsáhleji potom obsahové látky a léčebné účinky, včetně využití z hlediska tradiční čínské medicíny. Zmíněno je také jejich využití v kuchyni a možnosti případného pěstování mimo jejich přirozený výskyt. Poslední kapitolu tvoří přehled osmi u nás většinou běžně rostoucích hub, které si zaslouží naši pozornost pro jejich léčivé účinky. Součástí publikace jsou i čtyři rejstříky, z nichž věcný rejstřík je zaměřený na využití jednotlivých hub při rozličných onemocněních. 
Kniha je vázaná s barevnou obálkou, bohatě ilustrovaná a doplněna fotopřílohou. Počet stran 152.
Kniha předního odborníka na medicinální houby prof. Ing. Pavla Valíčka, DrSc vám představí historii, účinné látky a léčivé schopnosti více než 30 druhů hub. Věnuje se i houbám rostoucím v českém prostředí.

Parametry produktu MycoMedica Houby a jejich léčivé účinky - kniha

  • Název: MycoMedica Houby a jejich léčivé účinky - kniha
  • Cena: 199
  • EAN: 9788086231549
  • Výrobce: MycoMedica
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Medicinální houby
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag