Logo
MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapslí

MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapslí

690 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapslí od populárního výrobce MycoMedica - tento artikl je v tento okamžik s VIP slevou pro každého za 690 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než patnáctset korun. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 8594167650014
Do obchodu

Popis

MycoMedica

MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapslí

(housenice čínská, Cordyceps sinensis) je cizopasná houba, která se přirozeně vyskytuje v horských oblastech Tibetu a Číny. Jeho jméno má základ v tom, že tato houba cizopasí na tělech hmyzu a housenkách. Postupně proniká do jejich těla, živí se jimi, až vyplní svým podhoubím celou jejich "schránku". Účinků této houby si všimli pastevci jaků. Zvířata konzumující Cordyceps byla vitální, plná energie, neonemocněla a žila déle.

Síla této houby je známá z dob před naším letopočtem, je součástí tradiční čínské a tibetské medicíny, ale využívala se i k různým obřadům, i proto vždy patřil k jedněm z nejcennějších a nejdražších hub. "Západní" civilizace si Cordycepsu povšimly až v 18. století, a to v roce 1726 v Paříži, kdy jeden jezuita popisoval své zkušenosti z pobytu v Čínském císařství. Cordyceps si rychle našel cestu do celého světa. Dnes je pěstován i uměle.

Cordyceps by se neměl užívat pozdě večer, aby nenarušoval spánek. V minulosti byl Cordyceps také známým afrodisiakem. Cordyceps je velkou zásobárnou minerálů, stopových prvků i vitamínů. Obsahuje vysoký podíl polysacharidů ‒beta glukanů, sterolů (vitamín D), nenasycené mastné kyseliny, specifické jsou pro něj např. kyselina cordycepsová či adenosin cordycepin. Pro výrobu MycoMedica Cordycepsu CS-4 používáme mycelium (podhoubí).

Video, lepší než tisíce slov:

TCM charakteristika

teplota - teplá
chuť - sladká
tropismus - Fei (plíce), Shen (ledviny)

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

doplňuje Shen Yang (ledvinový yang)
posiluje Fei Yin (plicní yin)
transformuje Tan (hlen)
uklidňuje Shen (ducha)
podporuje Wei Qi (obrannou qi)

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU: Cordyceps Sinensis

Evropská Unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této houbě

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete.

 Síla této houby je známá z dob před naším letopočtem, je součástí tradiční čínské a tibetské medicíny.

Parametry produktu MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapslí

  • Název: MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapslí
  • Cena: 690
  • EAN: 8594167650014
  • Výrobce: MycoMedica
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Medicinální houby
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag