Logo
MycoMedica Coprinus 90 rostlinných kapslí

MycoMedica Coprinus 90 rostlinných kapslí

690 Kč

Výjimečné zboží, MycoMedica Coprinus 90 rostlinných kapslí od společnosti MycoMedica - tento hit seženete ve výhodné akci za 690 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 8594167650694
Do obchodu

Popis

MycoMedica

MycoMedica Coprinus 90 rostlinných kapslí

Coprinu se v češtině říká hnojník obecný. Latinsky Coprinus comatus. Je sice velmi ceněný v gastronomii, zároveň ale zaujal pevné místo jak v evropské mykoterapii, tak i v tradiční čínské medicíně. Bylo doloženo, že obsahuje značné množství vitamínů, minerálních látek a stopových prvků, a to vše v neobvykle vyváženém stavu. Vedle toho je u něj ještě významná vysoká koncentrace bílkovin a zvláště skutečnost, že coprinus obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, které člověk potřebuje. Podle čínské medicíny je jeho hlavní doménou tzv. Xiao Ke (tři vyprahlosti). Tento stav se blíží tomu, čemu říkáme diabetes mellitus druhého typu neboli cukrovka. Přísně sledované testy hladiny cukru v krvi jsou důležité vždy, a při užívání hnojníku zvláště.

TCM charakteristika

teplota - neutrální
chuť - sladká
tropismus - Pi (slezina), Wei (žaludek)

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

posiluje Qi Pi (sleziny) a Wei (žaludku)
podporuje Yin Wei (žaludku), Shen (ledvin), Fei (plic)
u Re (horkosti) z Xu (nedostatku)

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU: Coprinus comatus

Evropská Unie nedovoluje uvádět jakákoliv zdravotní tvrzení k této houbě

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete.

Coprinu se v češtině říká hnojník obecný. Latinsky Coprinus comatus. Je sice velmi ceněný v gastronomii, zároveň ale zaujal pevné místo jak v evropské mykoterapii, tak i v tradiční čínské medicíně.

Parametry produktu MycoMedica Coprinus 90 rostlinných kapslí

  • Název: MycoMedica Coprinus 90 rostlinných kapslí
  • Cena: 690
  • EAN: 8594167650694
  • Výrobce: MycoMedica
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Detoxikace
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag