Logo
MuscleTech phase 8 - 2090 g  - mléčná čokoláda

MuscleTech phase 8 - 2090 g - mléčná čokoláda

999 Kč

Jedinečná nabídka, MuscleTech phase 8 - 2090 g - mléčná čokoláda s trendy značkou MuscleTech - tento artikl objednávejte v akci za 999 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 631656703528
Do obchodu

Popis

MuscleTech

MuscleTech phase 8 - 2090 g 

Nový PHASE8™ z dílny MuscleTech® je kompletní multisložková formule, která ve vašem těle uvolňuje bílkoviny soustavně po dobu 8 hodin. Tato exkluzivní směs 6 typů proteinu je vyrobena výlučně ze surovin nejvyšší kvality.

Vícesložkový protein s postupným uvolňováním až 8 hodin

Phase8 je prémiový vícesložkový protein, který bude zásobit vaše svaly potřebnými živinami až po dobu 8 hodin. Každá odměrka obsahuje 26g bílkovin mléčného původu s postupným uvolňováním aminokyselin. Phase8 má vynikající, čistý profil makroživin s obsahem polovičního množství sacharidů a tuků oproti konkurenčním produktům.

8 HODINOVÉ PRODLOUŽENÉ vstřebávání

Hlavní proteinová složka v Phase8 má jedinečnou schopnost uvolňovat aminokyseliny do organismu po dobu 8 hodin po požití. Vzhledem k postupnému vstřebávání se jedná o vysoce anabolický ( nebo-li růstový) a anti-katabolický protein, který pomáhá vytvářet ideální podmínky pro budování svalové hmoty po delší dobu.

6 VYSOCE KVALITNÍCH zdrojů bílkovin

Celkově Phase8 obsahuje pouze vysoce kvalitní zdroje bílkovin získané z mléka, jejichž hlavním cílem je díky různé délce vstřebávání vytvořit optimální podmínky pro regeneraci a obnovu svalů. Na rozdíl od jiných proteinových směsí nenajdete  v tomto proteinu žádné nekvalitní zdroje bílkovin jako je např. rýže.

Koncentrát mléčné bílkoviny

Syrovátkový proteinový koncentrát

Micelární kasein

kaseinát vápenatý

Hydrolyzovaný syrovátkový izolát

Syrovátkový proteinový izolát

Parametry produktu MuscleTech phase 8 - 2090 g - mléčná čokoláda

  • Název: MuscleTech phase 8 - 2090 g - mléčná čokoláda
  • Cena: 999
  • EAN: 631656703528
  • Výrobce: MuscleTech
  • Kategorie: Sportovní výživa | Proteiny | Syrovátkové proteiny
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag