Logo
MusclePharm Creatine 300 g

MusclePharm Creatine 300 g

399 Kč

Oblíbený produkt MusclePharm Creatine 300 g od značky MusclePharm - tento hit můžete pořídit v perfektní akci za 399 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 851387008369
Do obchodu

Popis

MusclePharm

MusclePharm Creatine 300 g

MusclePharm Creatine je nový systém spojení více druhů kreatinů tak, aby došlo ke zlepšení jeho celkové vstřebatelnosti a bio hodnoty. Klinicky ověřený Cinnulin obsažený v MusclePharm Creatine je vědci doporučován ke zlepšení vstřebávání kreatinu. MusclePharm Creatine je složen z pěti druhů kreatinových komplexů jenž plní svoji funkci kreatinu v maximálním možném rozsahu.

MusclePharm Creatine podporuje explozivní energii, ATP energii a celkovou sílu. Pro navýšení výdrže, síly a růstu čisté svalové hmoty užívejte komplexní Kreatinovou směs - MusclePharm Creatine.

Prvotřídní ingredience - prvotřídní výsledky

Kreatin nitrát je nejvíce ve vodě rozpustná forma kreatinu. Napomáhá zvýšit vazodilataci dusičnanů a maximalizuje absorpci pro svalové napumpování.

Creatine AAB (creatine alpha amino N-butyrát) poskytuje antikatabolickou podporu, napomáhá syntézé bílkovin, čímž eliminuje poškození svalových vláken při tréninku. Stejně jako kreatin nitrát podporuje absoprci účinných složek do organismu.

Dikreatin malát je velmi dobře rozpustný kreatin ve formě sody pro lepší vstřebatelnost. Podporuje tvorbu čisté svalové hmoty a síly, podporuje biologickou dostupnost kreatinu a tvorbu ATP. Předchází nahromadění kyseliny mléčné, která způsobuje bolestivost svalů po tréninku.

Creatine Magnapower® (kreatin-hořčík chelát) zvyšuje množství vstřebaného kreatinu do svalové tkáně, chrání kreatin od cyklizace, čímž poskytuje větší množství aktivní formy. Poskytuje kreatin a hořčík pro syntézu ATP, zvyšuje množství a pevnost svalové hmoty, zvyšuje vstřebávání hořčíku.

Kreatin monohydrát je nejčistší forma kreatin monohydrátu, slouží jako okamžitá rezerva pro ATP během tréninku, zvyšuje výkon při tréninku a buduje svalovou hmotu.

Cinnulin PF® pomáhá udržovat zdravý metabolismus glukózy a krevní tlak v normě.

MusclePharm Creatine v bodech:

speciální kreatin z pěti složek: Creapure, Creatine AAB, DiCreatineMalate, Creatine Nitrate, Con-Cret® Creatine HCL (100% Concentrated Creatine), + navíc Cinnulin PF®
dodá spoustu energie
podpoří výbušnou sílu
zvýší výkonnost a vytrvalost
buduje kvalitní svalovou hmotu
100% farmaceuticky zpracovaná kvalita
Cinnulin zlepšuje celkovou absorpci všech obsažených kreatinů
Účinkuje okamžitě, není nutná tradiční fáze nasycení svalu kreatinem, tzv. "loading phase"

Zcela unikátní kreatinový komplex MusclePharm složený z 5ti druhů těch nejkvalitnějších klinicky ověřených kreatinů. Doplněn o Cinnulin podporující vstřebatelnost kreatinu.

Parametry produktu MusclePharm Creatine 300 g

  • Název: MusclePharm Creatine 300 g
  • Cena: 399
  • EAN: 851387008369
  • Výrobce: MusclePharm
  • Kategorie: Sportovní výživa | Kreatin
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag