Logo
MusclePharm Combat 100% Whey 1814 g

MusclePharm Combat 100% Whey 1814 g

899 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází MusclePharm Combat 100% Whey 1814 g od kvalitního výrobce MusclePharm - tento hit snadno najdete výhodně za 899 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

MusclePharm

MusclePharm Combat 100% Whey 1814 g

Musclepharm je synonymem pro čisté, nadstandardní sportovní suplementy a Combat 100% Whey není žádnou výjimkou. Poměrně krátký seznam ingrediencí nás v tom jen ujišťuje - ve složení nenajdeme příliš zbytečností, zato ultračisté rychle stravitelné bílkoviny ano.

Musclepharm Combat 100% Whey je nízkosacharidový, vysokoproteinový suplement se skvělou chutí a nízkým obsahem tuku i sodíku. Obsahuje zdroj rychle stravitelných bílkovin pro tvorbu a udržení netučné svalové hmoty.

Combat 100% Whey kombinuje 2 z nejrychleji stravitelných, nejefektivnějších a nejčistších zdrojů bílkovin na trhu: syrovátkový izolát a syrovátkový koncentrát. Syrovátková bílkovina disponuje nejvyšší biologickou dostupností mezi kompletními bílkovinami (tj. těmi s kompletním profilem esenciálních aminokyselin) a také nejrychlejší absorpcí. Syrovátkový izolát je koncentrovaná syrovátková molekula 'izolovaná' od všech nečistot - tedy tuků a cukrů. Tento čisticí proces snižuje hmotnost molekuly, čímž se pro tělo stává rychleji vstřebatelná a lépe strávená. Navíc se Combat 100% Whey pyšní i nízkým obsahem sodíku - 65 mg v jedné dávce, díky čemuž nedochází k přílišnému zadržování vody.

Musclepharm Combat 100% Whey v bodech:

25 g bílkovin vysoké kvality ze syrovátkového izolátu a koncentrátu
rychle stravitelné bílkoviny
pouhý 1 g cukru
bez lepku
bez obsahu zakázaných látek
žádná umělá barviva

Syrovátkový izolát a koncentrát v množství 25 g na jednu dávku ve 3 klasických oblíbených příchutích, na co byste se po tréninku mohli těšit - navíc pokud víte, že tím maximálně podpoříte své tréninkové snahy. Mimo to se Combat 100% Whey pyšní i pouhým 1 g cukru v dávce, nízkým obsahem sodíku a bezlepkovým složením.

Parametry produktu MusclePharm Combat 100% Whey 1814 g

  • Název: MusclePharm Combat 100% Whey 1814 g
  • Cena: 899
  • EAN:
  • Výrobce: MusclePharm
  • Kategorie: Sportovní výživa | Proteiny | Syrovátkové proteiny
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag