Logo
MusclePharm BCAA 3:1:2 240 kapslí

MusclePharm BCAA 3:1:2 240 kapslí

399 Kč

Nabídka pro vás: MusclePharm BCAA 3:1:2 240 kapslí od populární značky MusclePharm - tento hit můžete získat za bombastickou cenu 399 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 736211053374
Do obchodu

Popis

MusclePharm

MusclePharm BCAA 3:1:2 240 kapslí

L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin v poměru 3:2:1 je perfektní kombinací BCAA pro před a potréninkovou výživu. Snižuje devastaci svalů, vyvolává zvýšení svalové hmoty a pomáhá dokonce i při odbourávání tuků.

MusclePharm BCAA 3:1:2 vám poskytne díky svému jedinečnému složení maximální účinnost. Protože si tělo neumí samo BCAA syntetizovat, je důležité, aby tyto aminokyseliny byly dodávány prostřednictvím stravy nebo suplementace. S MusclePharm BCAA 3:1:2 dáváte svému tělu tu nejlepší šanci k efektivnímu rozvoji svalové hmoty.

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem mají speciální úlohu v metabolismu dusíku. Při dodržování diety jsou energetickým zdrojem pro mozek. Konzumací výživových doplňků s BCAA jsou tyto aminokyseliny přednostně odsouvány z jater do svalů, v nichž jsou pro svaly speciálně ušetřeny. Fyzická aktivita podněcuje schopnost svalů zpracovávat BCAA jako palivo. Přednostně jsou pro svalovou práci zužitkovány, jsou - li vyčerpány aktuální rezervy cukru ve formě svalového glykogenu.

L-leucin má největší význam pro tvorbu nových bílkovin a zároveň brání rozpadu původních bílkovin. Organismus využívá L-leucin dvakrát více než ostatní dvě aminokyseliny. Výrazně napomáhá odbourávání tuků, které na sebe váže za tvorby lipoproteinů. Leucin má schopnost stimulovat syntézu svalových bílkovin, napomáhá tedy vyvolat svalový růst a po intenzivním tréninku eliminovat poškození svalů.

L-Isoleucin je esenciální aminokyselina pro produkci hemoglobinu. Společně s L-valinem slouží jako prekurzor při akutní potřebě glutaminu a alaninu. Tyto dvě aminokyseliny jsou během svalové námahy nejvíce spotřebovány, neboť jsou efektivním palivem pro svaly. Tímto způsobem je sval chráněn před vlastní devastací. L-valin je energetický zdroj pro mozek, podporuje využití energie z glukózy.

MusclePharm BCAA 3:1:2 v bodech:

rychleji vstřebatelný komplex BCAA
efektivní přísun BCAA před i po tréninku
100 % farmaceuticky zpracováno
podpora růstu, zkvalitňování a udržování objemu svalové hmoty
vhodná podpora v programech na snižování tělesné hmotnosti

Rychle vstřebatelné esenciální aminokyseliny BCAA v prášku v patentovaném poměru 3:1:2 od firmy MusclePharm.

Parametry produktu MusclePharm BCAA 3:1:2 240 kapslí

  • Název: MusclePharm BCAA 3:1:2 240 kapslí
  • Cena: 499
  • EAN: 736211053374
  • Výrobce: MusclePharm
  • Kategorie: Sportovní výživa | Aminokyseliny | BCAA
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag