Logo
MINI železná pánev Blinis deBuyer 12 cm

MINI železná pánev Blinis deBuyer 12 cm

399 Kč

Vaše oblíbené zboží, MINI železná pánev Blinis deBuyer 12 cm originální od labelu De Buyer - tento produkt obchodujeme po zlevnění za 399 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1999 Kč a je vaše. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 3011245340124
Do obchodu

Popis

De Buyer

 CZNE_domyckyCZNE_dotroubyCZ_plynCZ_elektrikaCZ_skloCZ_indukce

POPIS

MINI pánev od francouzského výrobce De Buyerprůměr 12 cm a ergonomicky tvarovanou rukojeť s tzv. „francouzským zakřivením“ pro bezpečnou a pohodlnou manipulaci. Pánvička se skvěle hodí na přípravu palačinek, lívanců, koblih, ale připravíte s ní i omeletu nebo volské oko. Pánvička je ideální pro přípravu malých porcí a jídel pro jednoho strávníka. Pánev můžete používat na všech typech vařičů včetně populární indukce ale je za mírné teploty. Velkou výhodou je nepřilnavý povrch, díky kterému vám stačí při přípravě pokrmů minimum oleje.

Tato malá pánev je vyrobena z kvalitního železa, které výborně vede teplo a příprava pokrmů je tedy rychlá a úsporná. Pánev má černo-modrý odstín, což je způsobeno povrchovou úpravou tzv. oxidací železa, která chrání pánev proti korozi. MINI pánev DeBuyer má vynikající tepelnou vodivost, je robustní a má velmi dlouhou životnost. Není možné mytí pánve v myčce na nádobí a pánev vyžaduje speciální péči, aby byly zachovány její unikátní vlastnosti. Používejte pánev jen na hořáku/plotýnce odpovídající průměru dna pánve. A před prvním použitím si přečtěte návod a praktické rady v tomto popise, kde se dozvíte, jak se o pánev správně starat.

SPECIFIKACE

Průměr: 12 cm

Průměr dna: 10 cm

Výška: 2 cm

Délka: 24 cm (včetně rukojeti)

Tloušťka stěny: 2 mm

Hmotnost: 0,33 kg

Materiál: železo

Barva: modro-černá

Záruka: 2 roky

Země výroby: Francie

VÝHODY A NEVÝHODY

plus

Pánev je vyrobena z kvalitního železa, které výborně vede teplo.

Povrch pánve je zoxidován, což brání korozi.

Příprava lívanců, koblih nebo omelet je s touto pánví velmi snadná.

MINI pánev umožňuje přípravu pokrmů s minimem tuku.

Pánev má ergonomicky tvarovanou rukojeť pro bezpečný a pohodlný úchop.

minus

Pánvička je poměrně těžká, to je však vyváženo kvalitou použitého materiálu.

Pánev vyžaduje speciální péči, aby byly zachovány její skvělé vlastnosti.

PRAKTICKÉ RADY

Vhodné na sporák: plynový, elektrický, sklokeramickou desku i indukci, ale jen při mírné teplotě

Vhodné do trouby: NE

Vhodné do myčky: NE

U elektricky napájených sporáků doporučujeme volič teploty dát na vyšší stupeň a po dosažení požadovaného druhu ohřevu (teploty) snížit  na úroveň, kdy se bude jen udržovat zvolená teplota. Průměr dna pánve by se měl rovnat průměru plotýnky.  

U plynových sporáků je dobré použít odpovídají průměr hořáků, který může být o něco menší než průměr dna pánve cca o 2 cm a nebo použít rozptylovač plamene.

Vhodné zvolení průměru pánve a průměru plotýnky je mimo jiné výhodné i z energetických důvodů (úspora energie). Vzhledem k velkému množství druhů sporáku se jedná jen o radu ne o přesný návod. 

ČIŠTĚNÍ A SKLADOVÁNÍ

Umyjte pánvičku v teplé vodě houbou. Nenechávejte pánvičku namočenou. Pokud se vám potraviny k pánvičce přichytí, použijte houbičku. Nepoužívejte saponáty. Nedávejte do myčky na nádobí. Aby se zabránilo oxidaci, vždy jej potřete trochou oleje na vaření a osušte jej savým…

Parametry produktu

  • Název: MINI železná pánev Blinis deBuyer 12 cm
  • Cena: 399
  • EAN: 3011245340124
  • Výrobce: De Buyer
  • Kategorie: Pánve | Pánve na palačinky a lívanečníky
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag