Logo
Lingot pro chytré květináče Véritable Koriandr BIO

Lingot pro chytré květináče Véritable Koriandr BIO

185 Kč

No a tohle chcete: Lingot pro chytré květináče Véritable Koriandr BIO od kvalitní značky Véritable - tento produkt máte po jednoduché objednávce ve výhodné akci za 185 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 1999 korun. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 3760262511030
Do obchodu

Popis

Véritable

POPIS

veritable-scene5-1

Lingot se semeny koriandru v BIO kvalitě je určen pro autonomní chytré květináče Véritable.

 • doba klíčení: cca 1 týden
 • první úroda: cca 3 - 4 týdny
 • sklizeň: cca 2 - 3 měsíce

Lingot obsahuje vysoce kvalitní organický substrát, živiny a semena koriandru v BIO kvalitě. Je připraven k okamžitému použití, stačí jej pouze vyndat z ochranného obalu, vložit do přihrádky v chytrém květináči, mírně zatlačit a sejmout vrchní ochrannou fólii.

Pro snazší rozlišení rostlin v květináči pak můžete z krabičky odstřihnout cedulku s názvem a jednoduše ji založit do přihrádky. Lingoty můžete před otevřením uchovávat až 1 rok na suchém a chladném místě.

Jak používat náplně do chytrého květináče Véritable se podívejte v záložce související videa.

CHYTRÝ KVĚTINÁČ VÉRITABLE

Chytrý květináč od francouzské společnosti Véritable je určen pro každého, kdo si zakládá na čerstvých, zdravých a BIO surovinách. S jeho pomocí si totiž můžete vypěstovat vlastní čerstvé bylinky, ale i jahody nebo květiny, a to přímo v kuchyni, snadno a pohodlně.

Do květináče se používají speciální náplně se semeny Véritable Lingot®. Náplně jsou zcela přírodního charakteru bez pesticidů a GMO, jsou biologicky rozložitelné a kompostovatelné. V závislosti na druhu semene vydží úroda na 4 - 6 měsíců. Nalijete do zásobníku cca 2 litry vody, vložíte náplně a o ostatní se postará sám chytrý květináč. Disponuje výškově nastavitelným LED osvětlením pro urychlení růstu a samozavlažovacím systémem, který vydrží až na 3 týdny. Jakmile je čas doplnit vodu, systém vás blikáním světel upozorní.

V květináči můžete pěstovat až 4 různé druhy rostlin najednou. Během jejich růstu z nich můžete uštipovat voňavé bylinky a po sklizni jednoduše vyměníte náplň třeba za nějakou jinou.

Speciální LED osvětlení dodržuje přirozený cyklus rostlin, osvětlení svítí vždy 16 hodin a pak se na 8 hodin vypne. Květináč tak můžete používat jak ve světlých, tak ve zcela tmavých místnostech. Celý systém má velice nízkou spotřebu elektrické energie (cca 10 W za rok), a umožňuje vám tak pěstovat a sklízet po celý rok. Kromě skvělých funkcí je také velice elegantní, a bude se tak vyjímat i jako krásná dekorace.

Chytrý květináč Véritable je k dostání v několika verzích:

 • Véritable Classic - základní verze
 • Véritable Smart - oproti základní verzi disponuje navíc technologií Adapt’light™, která mění ntenzitu světla v závislosti na okolním světle
 • Véritable Connect - oproti verzi Smart máte ještě možnost pomocí Bluetooth a chytré aplikace Véritable pro IOS a Android propojit květináč se svým mobilním telefonem a pomocí pár kliků pozorovat stav úrody, nastavovat různé parametry svícení. a být upozorněni např. i na nutnost doplnit vodu.

VÝHODY A NEVÝHODY CHYTRÉHO KVĚTINÁČE

plus

Autonomní chytrý květináč s úžasnými funkcemi.

Možnost pěstovat až 4 druhy různých rostlin najednou.

Jednoduchá obsluha - stačí pouze vložit speciální náplň se substrátem a semeny.

Úroda již za 3 týdny, která vydrží 4 - 6 měsíců.

Samozavlažovací systém vydrží až na 3 týdny zavlažování.

Chytré a…

Parametry produktu

 • Název: Lingot pro chytré květináče Véritable Koriandr BIO
 • Cena: 185
 • EAN: 3760262511030
 • Výrobce: Véritable
 • Kategorie: Kuchyňské potřeby | Květináče
Všechny produkty od výrobce
shopping-bag