Logo
Lingot pro chytré květináče Véritable Bazalka fialová BIO

Lingot pro chytré květináče Véritable Bazalka fialová BIO

215 Kč

Spokojenost přinášející Lingot pro chytré květináče Véritable Bazalka fialová BIO od kvalitní značky Véritable - tento hit snadno najdete ve slevové akci za 215 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Zásilky nad 1999 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 3760262511146
Do obchodu

Popis

Véritable

POPIS

veritable-scene5-1

Lingot se semeny bazalky fialové v BIO kvalitě je určen pro autonomní chytré květináče Véritable.

 • doba klíčení: cca 1 týden
 • první úroda: cca 3 - 4 týdny
 • sklizeň: cca 1 měsíc

Lingot obsahuje vysoce kvalitní organický substrát, živiny a semena bazalky fialové v BIO kvalitě. Je připraven k okamžitému použití, stačí jej pouze vyndat z ochranného obalu, vložit do přihrádky v chytrém květináči, mírně zatlačit a sejmout vrchní ochrannou fólii.

Pro snazší rozlišení rostlin v květináči pak můžete z krabičky odstřihnout cedulku s názvem a jednoduše ji založit do přihrádky. Lingoty můžete před otevřením uchovávat až 1 rok na suchém a chladném místě.

Jak používat náplně do chytrého květináče Véritable se podívejte v záložce související videa.

CHYTRÝ KVĚTINÁČ VÉRITABLE

Chytrý květináč od francouzské společnosti Véritable je určen pro každého, kdo si zakládá na čerstvých, zdravých a BIO surovinách. S jeho pomocí si totiž můžete vypěstovat vlastní čerstvé bylinky, ale i jahody nebo květiny, a to přímo v kuchyni, snadno a pohodlně.

Do květináče se používají speciální náplně se semeny Véritable Lingot®. Náplně jsou zcela přírodního charakteru bez pesticidů a GMO, jsou biologicky rozložitelné a kompostovatelné. V závislosti na druhu semene vydží úroda na 4 - 6 měsíců. Nalijete do zásobníku cca 2 litry vody, vložíte náplně a o ostatní se postará sám chytrý květináč. Disponuje výškově nastavitelným LED osvětlením pro urychlení růstu a samozavlažovacím systémem, který vydrží až na 3 týdny. Jakmile je čas doplnit vodu, systém vás blikáním světel upozorní.

V květináči můžete pěstovat až 4 různé druhy rostlin najednou. Během jejich růstu z nich můžete uštipovat voňavé bylinky a po sklizni jednoduše vyměníte náplň třeba za nějakou jinou.

Speciální LED osvětlení dodržuje přirozený cyklus rostlin, osvětlení svítí vždy 16 hodin a pak se na 8 hodin vypne. Květináč tak můžete používat jak ve světlých, tak ve zcela tmavých místnostech. Celý systém má velice nízkou spotřebu elektrické energie (cca 10 W za rok), a umožňuje vám tak pěstovat a sklízet po celý rok. Kromě skvělých funkcí je také velice elegantní, a bude se tak vyjímat i jako krásná dekorace.

Chytrý květináč Véritable je k dostání v několika verzích:

 • Véritable Classic - základní verze
 • Véritable Smart - oproti základní verzi disponuje navíc technologií Adapt’light™, která mění ntenzitu světla v závislosti na okolním světle
 • Véritable Connect - oproti verzi Smart máte ještě možnost pomocí Bluetooth a chytré aplikace Véritable pro IOS a Android propojit květináč se svým mobilním telefonem a pomocí pár kliků pozorovat stav úrody, nastavovat různé parametry svícení. a být upozorněni např. i na nutnost doplnit vodu.

VÝHODY A NEVÝHODY CHYTRÉHO KVĚTINÁČE

plus

Autonomní chytrý květináč s úžasnými funkcemi.

Možnost pěstovat až 4 druhy různých rostlin najednou.

Jednoduchá obsluha - stačí pouze vložit speciální náplň se substrátem a semeny.

Úroda již za 3 týdny, která vydrží 4 - 6 měsíců.

Samozavlažovací systém vydrží až na 3 týdny zavlažování.

Chytré a…

Parametry produktu

 • Název: Lingot pro chytré květináče Véritable Bazalka fialová BIO
 • Cena: 215
 • EAN: 3760262511146
 • Výrobce: Véritable
 • Kategorie: Kuchyňské potřeby | Květináče
Všechny produkty od výrobce
shopping-bag