Logo
Lavazza Top Class - zrnková káva 1 kg

Lavazza Top Class - zrnková káva 1 kg

349 Kč

Jasný hit, Lavazza Top Class - zrnková káva 1 kg s jakostní značkou Lavazza - toto zboží si můžete nechat dodat v neopakovatelné akci za 349 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Stačí naplnit košík zbožím nad patnáctset a dopravu NEPLATÍTE. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 8000070020108
Do obchodu

Popis

Lavazza

Lavazza Top Class - zrnková káva 1 kg

Obsah balení: 1 kg kávových zrn.
Směs kávových zrn 70% Arabika a 30% Robusta.
Intenzivní chuť s plným tělem.
Vhodná pro přípravu všech druhů kávy.

Aroma kávy je vůně kávy při smíchání s horkou vodou. Kávy s optimální zralostí a dobrým zpracováním mají často aroma sladké. Obecně může být aroma čisté, příjemné, jemné, malé nebo žádné.

Tělo kávy je pocit plnosti v ústech způsobený množstvím rozpustných částic v infuzi (vyluhováno v šálku). Může být plné, chudé, bez těla.

Kyselost neboli páteř kávy může být dobrá, přítomna, malá nebo bez kyselosti. Jemná kyselost se popisuje jako brilantní, živá, vytříbená. Je-li kyselosti příliš, je nepříjemná a popisuje se jako ostrá, svíravá, trpká.

Chuť je hlavni charakteristika kávy. Je to kombinace a reakce všech (chemických) kompomentů kávy, které vyjadřují kvalitu nápoje. Může být čistá, jemná, dobrá, běžná. Zbytková chuť je trvání pozitivních vlastností chuti, může být krátká nebo dlouho trvající.
Ráno probudí, večer pohladí. Top Class je mezi kávami Lavazza skutečnou špičkou nejen podle jména. Dopřejte si kávu jemné chuti s minimem hořkosti a výrazným aroma. Je opravdu skvostná.

Parametry produktu Lavazza Top Class - zrnková káva 1 kg

  • Název: Lavazza Top Class - zrnková káva 1 kg
  • Cena: 349
  • EAN: 8000070020108
  • Výrobce: Lavazza
  • Kategorie: Čerstvá káva | Značková káva
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag