Logo
Lavazza Super Crema - zrnková káva 1 kg

Lavazza Super Crema - zrnková káva 1 kg

349 Kč

Diskontní Lavazza Super Crema - zrnková káva 1 kg od známého výrobce Lavazza - tento hit naleznete po zlevnění za 349 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1500 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 8000070042025
Do obchodu

Popis

Lavazza

Lavazza Super Crema - zrnková káva 1 kg

Obsah balení: 1 kg kávových zrn
Směs kávových zrn 60% Arabika a 40% Robusta.
Mírná, jemná a harmonická, sametová pěna a dlouhotrvající chuť.
Vhodná pro přípravu všech druhů kávy zejména espressa.Aroma kávy je vůně kávy při smíchání s horkou vodou.

Kávy s optimální zralostí a dobrým zpracováním mají často aroma sladké. Obecně může být aroma čisté, příjemné, jemné, malé nebo žádné.Tělo kávy je pocit plnosti v ústech způsobený množstvím rozpustných částic v infuzi (vyluhováno v šálku). Může být plné, chudé, bez těla.Kyselost neboli páteř kávy může být dobrá, přítomna, malá nebo bez kyselosti. Jemná kyselost se popisuje jako brilantní, živá, vytříbená. Je-li kyselosti příliš, je nepříjemná a popisuje se jako ostrá, svíravá, trpká.Chuť je hlavni charakteristika kávy. Je to kombinace a reakce všech (chemických) kompomentů kávy, které vyjadřují kvalitu nápoje. Může být čistá, jemná, dobrá, běžná. Zbytková chuť je trvání pozitivních vlastností chuti, může být krátká nebo dlouho trvající.
Má jemnou a harmonickou chuť s exotickou, kořeněnou vůní. Kávová zrna použita při výrobě této kávy jsou složena z z pikantní jihoamerické arabiky a z vysoce kvalitní indonéské robusty.

Parametry produktu Lavazza Super Crema - zrnková káva 1 kg

  • Název: Lavazza Super Crema - zrnková káva 1 kg
  • Cena: 349
  • EAN: 8000070042025
  • Výrobce: Lavazza
  • Kategorie: Čerstvá káva | Značková káva
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag