Logo
Lavazza Qualita Rossa - zrnková káva 1 kg

Lavazza Qualita Rossa - zrnková káva 1 kg

339 Kč

Neodoláte: Lavazza Qualita Rossa - zrnková káva 1 kg populárního výrobce Lavazza - tento hit můžete sehnat ve výhodné akci za 339 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než patnáctset korun. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 8000070035904
Do obchodu

Popis

Lavazza

Lavazza Qualita Rossa - zrnková káva 1 kg

Obsah balení: 1 kg kávových zrn.
Směs kávových zrn 40% Arabika a 60% Robusta.
Středně pražená káva s plným tělem a intenzivní povzbuzující chutí.
Vhodná pro přípravu všech druhů kávy.

Aroma kávy je vůně kávy při smíchání s horkou vodou. Kávy s optimální zralostí a dobrým zpracováním mají často aroma sladké. Obecně může být aroma čisté, příjemné, jemné, malé nebo žádné.Tělo kávy je pocit plnosti v ústech způsobený množstvím rozpustných částic v infuzi (vyluhováno v šálku). Může být plné, chudé, bez těla.Kyselost neboli páteř kávy může být dobrá, přítomna, malá nebo bez kyselosti. Jemná kyselost se popisuje jako brilantní, živá, vytříbená. Je-li kyselosti příliš, je nepříjemná a popisuje se jako ostrá, svíravá, trpká.Chuť je hlavni charakteristika kávy. Je to kombinace a reakce všech (chemických) kompomentů kávy, které vyjadřují kvalitu nápoje. Může být čistá, jemná, dobrá, běžná. Zbytková chuť je trvání pozitivních vlastností chuti, může být krátká nebo dlouho trvající.
Italská zrnková káva Lavazza Qualita Rossa s příjemnou smetanovou chutí a velmi aromatickou vůní je nejvíce prodávaným druhem Lavazza kávy. Africká robusta propůjčuje této kávě čokoládovou a brazilská arabica naproti tomu sladkou chuť.

Parametry produktu Lavazza Qualita Rossa - zrnková káva 1 kg

  • Název: Lavazza Qualita Rossa - zrnková káva 1 kg
  • Cena: 339
  • EAN: 8000070035904
  • Výrobce: Lavazza
  • Kategorie: Čerstvá káva | Značková káva
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag