Logo
Lavazza Qualita ORO zrnková káva 1 kg

Lavazza Qualita ORO zrnková káva 1 kg

327 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Lavazza Qualita ORO zrnková káva 1 kg od značky Lavazza - toto zboží si můžete nechat poslat po slevě za 327 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 8000070020566
Do obchodu

Popis

Lavazza

Lavazza Qualita ORO - zrnková káva 1 kg

Obsah balení: 1 kg
kávových zrn.100% Arabica ze Střední Ameriky.
Středně pražená káva s intenzivní chutí a aroma.
Vhodná pro přípravu všech druhů kávy.

Aroma kávy je vůně kávy při smíchání s horkou vodou. Kávy s optimální zralostí a dobrým zpracováním mají často aroma sladké. Obecně může být aroma čisté, příjemné, jemné, malé nebo žádné.Tělo kávy je pocit plnosti v ústech způsobený množstvím rozpustných částic v infuzi (vyluhováno v šálku). Může být plné, chudé, bez těla.Kyselost neboli páteř kávy může být dobrá, přítomna, malá nebo bez kyselosti. Jemná kyselost se popisuje jako brilantní, živá, vytříbená. Je-li kyselosti příliš, je nepříjemná a popisuje se jako ostrá, svíravá, trpká.Chuť je hlavni charakteristika kávy. Je to kombinace a reakce všech (chemických) kompomentů kávy, které vyjadřují kvalitu nápoje. Může být čistá, jemná, dobrá, běžná. Zbytková chuť je trvání pozitivních vlastností chuti, může být krátká nebo dlouho trvající.
Směs různých odrůd kávy Arabica. Díky pečlivému výběru zrn, jejich kvalitě a střednímu pražení má neobvykle sladkou chuť s bohatým a intenzivním aroma. 

Trvale snížená cena.

Parametry produktu Lavazza Qualita ORO zrnková káva 1 kg

  • Název: Lavazza Qualita ORO zrnková káva 1 kg
  • Cena: 327
  • EAN: 8000070020566
  • Výrobce: Lavazza
  • Kategorie: Čerstvá káva | Značková káva
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag