Logo
Lavazza Crema e Aroma - zrnková káva 1 kg

Lavazza Crema e Aroma - zrnková káva 1 kg

339 Kč

Dnes jsme vybrali: Lavazza Crema e Aroma - zrnková káva 1 kg od kvalitní značky Lavazza - tento produkt koupíte ve výhodné akci za 339 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8000070025400
Do obchodu

Popis

Lavazza

Lavazza Crema e Aroma - zrnková káva 1 kg

Lavazza Super Crema

Silná a intenzivní chuť s dlouhotrvající krémovou pěnou.Vhodná pro přípravu všech druhů kávy.Kávovník, rod Coffea, je stálezelený polotropický keř původem z horských lesů Etiopie, nyní je rozšířen ve všech oblastech tropů.Kávovník květe bílými voňavými a jasmínu podobnými květy.Vlastní plod kávovníku, tzv. kávová třešeň, je bobule se dvěma plochými semeny, které se praží a známe je jako kávová zrna.Aroma kávy je vůně kávy při smíchání s horkou vodou. Kávy s optimální zralostí a dobrým zpracováním mají často aroma sladké. Obecně může být aroma čisté, příjemné, jemné, malé nebo žádné.Tělo kávy je pocit plnosti v ústech způsobený množstvím rozpustných částic v infuzi (vyluhováno v šálku). Může být plné, chudé, bez těla.Kyselost neboli páteř kávy může být dobrá, přítomna, malá nebo bez kyselosti. Jemná kyselost se popisuje jako brilantní, živá, vytříbená. Je-li kyselosti příliš, je nepříjemná a popisuje se jako ostrá, svíravá, trpká.Chuť je hlavni charakteristika kávy. Je to kombinace a reakce všech (chemických) kompomentů kávy, které vyjadřují kvalitu nápoje. Může být čistá, jemná, dobrá, běžná. Zbytková chuť je trvání pozitivních vlastností chuti, může být krátká nebo dlouho trvající.

Obsah balení: 1 kg kávových zrn.

Směs kávových zrn 50% Arabika a 50% Robusta.
Má silnou chuť a aroma, bohatou pěnu a nezapomenutelnou vůni. Díky přidané Robustě má intenzivnější hořkou chuť a vysoký obsah kofeinu.

Parametry produktu Lavazza Crema e Aroma - zrnková káva 1 kg

  • Název: Lavazza Crema e Aroma - zrnková káva 1 kg
  • Cena: 339
  • EAN: 8000070025400
  • Výrobce: Lavazza
  • Kategorie: Čerstvá káva | Značková káva
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag