Logo
Lavazza Bar Gusto Forte - zrnková káva 1 kg

Lavazza Bar Gusto Forte - zrnková káva 1 kg

299 Kč

Udělejte si radost: Lavazza Bar Gusto Forte - zrnková káva 1 kg od top značky Lavazza - tento artikl nepropásněte levně za 299 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 8000070028685
Do obchodu

Popis

Lavazza

Lavazza Bar Gusto Forte - zrnková káva 1 kg

Po mnoha letech přichází z pražírny Lavazza zcela nová řada směsí káv určena výhradně pro přípravu na vašem pracovišti. Nenáročnost směsí za použití vysoce kvalitních zrn s certifikovanou podporou  lokalních pěstitelů, otevírá úplně novou kapitolu v přípravě kávy.Lavazza tak opět dokazuje, že i v této dekádě hodlá zůstat průkopníkem kvality. Směsi z této řady jsou míchany z nejlepších zrn nakupovaných přímo od malých pěstitelů zapojených v programu Fair Trade. Zákazník tak má jistotu, že si kupuje skutečně kvalitní produkty za které dostává zaplaceno přímo pěstitel bez zapojení nadnárodních komoditních firem.

Tmavě pražená směs afrických odrůd Arabiky doplněná o aromatické kávy jihovýchodní Asie.

 

 
Směsi z této řady jsou míchány z nejlepších zrn nakupovaných přímo od malých pěstitelů zapojených v programu Fair Trade. 

Parametry produktu Lavazza Bar Gusto Forte - zrnková káva 1 kg

  • Název: Lavazza Bar Gusto Forte - zrnková káva 1 kg
  • Cena: 299
  • EAN: 8000070028685
  • Výrobce: Lavazza
  • Kategorie: Čerstvá káva | Značková káva
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag