Logo
Kubešův med MED KVĚTOVÝ LESNÍ S LÍPOU 750 g

Kubešův med MED KVĚTOVÝ LESNÍ S LÍPOU 750 g

179 Kč

Velmi oblíbený produkt Kubešův med MED KVĚTOVÝ LESNÍ S LÍPOU 750 g originální od labelu Kubešův med - toto zboží si můžete zakoupit za výhodnou cenu 179 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 8000000000071
Do obchodu

Popis

Kubešův med

MED KVĚTOVÝ LESNÍ S LÍPOU Patří k nejaromatičtějším druhům medu vůbec a je znalci medu velmi uznáván. Včely sbírají nektar ze stromů lípy nejvíce odpoledne a navečer za horkých letních dnů a proto lipový med ztělesňuje plnou sílu letního teplého voňavého podvečera. Působí uklidňujícím a uvolňujícím dojmem. Lípa ve spojení s lesním medem je jemnější a neškrábe v krku. Tento med je výborný v prevenci a léčbě nachlazení.

Představuji Vám naši malou rodinnou včelařskou farmu, založenou v roce 2002, která sídlí v Olomouci-Neředíně. Včelstva máme z velké části umístěná v zalesněné krajině Nízkého Jeseníku. Tato oblast je pro včelstva vhodná i tím, že je poměrně ekologicky čistá. Není zatížena intenzivní průmyslovou a zemědělskou výrobou. Převažují zde louky, pastviny a lesy.

Zatímco včelařské zázemí máme v kopcích, med a ostatní včelí produkty prodáváme tzv. ze dvora na olomoucké adrese.

S naším medem vyjíždíme i na akce jako jsou vánoční trhy v Olomouci, jarmarky apod.

Od začátku našeho včelaření se snažíme zaměřit na kvalitu svého hlavního produktu - medu. Zdůrazňuji slovo kvalitní, neboť mezi medem a "medem" je velký rozdíl. Ukazuje se, že záměr byl správný. Lidé dobrý med cení, informace si předávají a zájem o náš med vzrůstá. Nabízíme ryzí přírodní produkt, bez jakýchkoliv přísad, med takový, jaký ho včely přinesly. Nabízíme med, se kterým jsme co nejšetrněji zacházeli, abychom v něm zachovali všechny biologicky aktivní látky, cenné pro naše zdraví.

Patří k nejaromatičtějším druhům medu vůbec a je znalci medu velmi uznáván.

Parametry produktu Kubešův med MED KVĚTOVÝ LESNÍ S LÍPOU 750 g

  • Název: Kubešův med MED KVĚTOVÝ LESNÍ S LÍPOU 750 g
  • Cena: 179
  • EAN: 8000000000071
  • Výrobce: Kubešův med
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Sladidla a ochucovadla | Včelí produkty
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag