Logo
Kávoviny Zelená káva 230 g

Kávoviny Zelená káva 230 g

83 Kč

Udělejte si radost: Kávoviny Zelená káva 230 g s osvědčenou značkou Kávoviny - tento artikl objednávejte výhodně za 83 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 8594000775263
Do obchodu

Popis

Kávoviny

Kavoviny Zelená káva 230 g

Výroba našeho nápoje ze zelené kávy spočívá v namletí zelených, tedy zralých, usušených zrn kávy, které se standardně užívají k pražení.
Nebudeme Vám slibovat zázračné hubnutí 1 kg za den, ani Vám ukazovat vypracované svaly, které pitím získáte. Náš nápoj je určen pro ty, kteří by rádi změnili svoji postavu a jsou pro to ochotni něco udělat. Naše zelená káva Vám v tomto snažení rozhodně pomůže neboť kyselina chlorogenová účinně zabraňuje vstřebávání cukru do krve a tím tak pomáhá nepřibírat ani když sem tam zhřešíte konzumací sladkostí.

Zelenou kávu prodáváme již mletou a to z důvodu, že nepražená zrna jsou velmi tvrdá a v domácích podmínkách je takřka nemožné je namlet. Tuto kávu je možné připravovat klasicky v kávovarech nebo jako "turka".

Složení: Zelená káva (nepražená zrna kvalitní kávy).

ŽÁDNÁ barviva, emulgátory, konzervanty ani jiné přidané látky!
Kvalitní 100% mletá zelená káva. Tento nápoj Vám napomůže zhubnout, díky kyselině chlorogenové, která snižuje vstřebávání cukru do krve!

Parametry produktu Kávoviny Zelená káva 230 g

  • Název: Kávoviny Zelená káva 230 g
  • Cena: 83
  • EAN: 8594000775263
  • Výrobce: Kávoviny
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Čaje | Zelené čaje
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag