Logo
Kávoviny Čočka velkozrnná 5 kg

Kávoviny Čočka velkozrnná 5 kg

179 Kč

Tohle si zamilujete: Kávoviny Čočka velkozrnná 5 kg s jakostní značkou Kávoviny - tento hit naleznete v husté akci za 179 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 8594000771111
Do obchodu

Popis

Kávoviny

Kávoviny Čočka velkozrnná 5 kg

Je bohatá na bílkoviny, které tvoří až 20% nutriční hodnoty.  Patří mezi rostliny se zdrojem kvalitních sacharidů, které zasytí na dlouhou dobu. Neobsahuje lepek a je oblíbená i u vegetariánů a veganů. Je také zdrojem minerálů (vápník, fosfor, železo) a vitamíny (A, B, C a E). Patří mezi vysoce energetické potraviny s nízkým obsahem tuku. Kyselina listová a železo obsažené v čočce zabraňují chudokrevnosti.

Lepší stravitelnosti čočky lze dosáhnout namočením a následným vařením ve vodě. Další možností přípravy je umixování, propasírování nebo mletí. Při použití vhodného koření (libeček, majoránka, saturejka, tymián) nebo v kombinaci s listovou zeleninou, lze docílit zdravého jídelníčku pro štíhlou postavu.

Čočka je velmi vhodná i pro nakličování - zejména v zimních měsících je vděčným zdrojem čerstvých vitaminů a enzymů. 
Bezlepková luštěnina s velkým obsahem bílkovin, sacharidů, vitaminů a naopak nízkým obsahem tuků. Vhodná potravina k sestavení jídelníčků zdravě se stravujících lidí jako i vegetariánu a veganů.

Parametry produktu Kávoviny Čočka velkozrnná 5 kg

  • Název: Kávoviny Čočka velkozrnná 5 kg
  • Cena: 179
  • EAN: 8594000771111
  • Výrobce: Kávoviny
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Luštěniny | Čočka
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag