Logo
Iswari Xylitol 250 g

Iswari Xylitol 250 g

114 Kč

Dnes jsme vybrali: Iswari Xylitol 250 g oblíbené značky Iswari - tento hit získáte za jedinečnou cenu 114 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 5602353904070
Do obchodu

Popis

Iswari

Iswari Xylitol 250 g

Xylitol je sladidlo, které se získává pro potravinářské účely z březové kůry či kukuřice. Xylitol od Iswari pochází z geneticky nemodifikované kukuřice. Je sladký jako cukr, ale má o 40 % nižší energetickou hodnotu a nízký glykemický index (13). Vytváří v ústech chemicky příznivé prostředí, které je skvělou ochranou proti zubnímu kazu. Nemá žádné vedlejší příchutě, jeho forma je krystalická.

O 40 % nižší energetická hodnota než u cukru
Vhodné pro diabetiky – glykemický index 13
Prevence zubního kazu
Neobsahuje GMO

Xylitol se získává z xylanu, což je přirozený sacharid vyskytující se v rostlinách, ovoci a zelenině. Dokonce lidské tělo ho vyrobí každý den až 15 g přirozeným metabolismem. Pro potravinové účely se xylitol vyrábí z březové kůry či kukuřice. Důležité je, že xylitol je vždy naprosto stejnou látkou, ať se získává z jakéhokoli zdroje.

Xylitol je pomalu absorbován a jen částečně využíván. Proto méně kaloricky zatěžuje tělo: obsahuje o 40 % méně kalorií než běžný cukr. Navíc nestimuluje slinivku k produkci inzulinu. Z tohoto důvodu je se svým glykemickým indexem 13 vhodným sladidlem pro diabetiky. Xylitol chutná úplně stejně jako cukr. Zatímco ale rafinovaný cukr je pro naše tělo zátěží, xylitol naše tělo tolik nezatěžuje.

Použití: Protože xylitol je stejně sladivý jako cukr, jednoduše si oslaďte šálek kávy nebo čaje stejným množstvím, jako u běžného cukru.

Složení: 100% xylitol (krystalický)
Je sladký jako cukr, ale má o 40 % nižší energetickou hodnotu a nízký glykemický index (13). Vytváří v ústech chemicky příznivé prostředí, které je skvělou ochranou proti zubnímu kazu.

Parametry produktu Iswari Xylitol 250 g

  • Název: Iswari Xylitol 250 g
  • Cena: 109
  • EAN: 5602353904070
  • Výrobce: Iswari
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Sladidla a ochucovadla | Xylitol
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag