Logo
Iswari Spirulina prášek BIO 125 g

Iswari Spirulina prášek BIO 125 g

177 Kč

Nejprodávanější Iswari Spirulina prášek BIO 125 g originální od labelu Iswari - toto zboží si můžete nechat doručit za výhodnou cenu 177 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 5602353904285
Do obchodu

Popis

Iswari

Iswari Spirulina prášek BIO 125 g

Spirulina je skvělý detoxikant, zdroj beta-karotenů, vitamínů, antioxidantů a řady zdraví velmi prospěšných látek. Spirulina od Iswari je v práškové lehce stravitelné formě a chutná podobně jako ostatní řasy. Lze ji tedy použít do salátů, polévek, kuskusu, rizota, guacamole, rýže (sushi), apod.

Skvělý detoxikant
Mimořádně vysoký obsah kvalitní bílkoviny
Bohatý zdroj antioxidantů, beta-karotenů a vitamínů
Zvyšuje imunitu

Proukt byl testován v evropské laboratoři na přítomnost těžkých kovů, pesticidů a rovněž na kontaminaci mikrobiologickými a kvasinkovými kulturami. Spirulina je jednou z nejstarších forem života na zemi. Jako součást jídelníčku byla známa již některými prastarými kulturami. Např. pro obyvatele dnešní oblasti Mexico City byla po několik tisíciletí hlavním zdrojem vysoce kvalitní bílkoviny. Je známo, že Aztékové ji konzumovali před příchodem Španělů společně s kakaem.

Složení: 100% bio spirulina (prášek)

Upozornění: Pravidelná konzumace spiruliny není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože toxické látky se vylučují mj. tělními tekutinami vč. mateřského mléka.

Spirulina je zelenomodrá řasa, která se vyskytuje zejména v jezerech tropických a subtropických oblastí a v říčních tocích.

Parametry produktu Iswari Spirulina prášek BIO 125 g

  • Název: Iswari Spirulina prášek BIO 125 g
  • Cena: 169
  • EAN: 5602353904285
  • Výrobce: Iswari
  • Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy | Superpotraviny | Spirulina
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag