Logo
Iswari Nepražené kakao - prášek BIO 250 g

Iswari Nepražené kakao - prášek BIO 250 g

173 Kč

Právě je za dobrou cenu Iswari Nepražené kakao - prášek BIO 250 g od oblíbené společnosti Iswari - tento hit naleznete v jedinečné akci za 173 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 5602353904056
Do obchodu

Popis

Iswari

Iswari Nepražené kakao - prášek BIO 250 g

Kakaové boby od Iswari jsou sušená semena nepražených kakaových plodů. Díky jejich šetrnému zpracování při nízkých teplotách (bez pražení) jsou v nich zachovány všechny bohaté nutriční látky, díky nimž bývalo kakao Indiány právem nazýváno pokrmem Bohů. Vychutnejte si kakao v jeho nejčistší podobě!

Obsahuje enzymy dobré nálady

Mimořádné hodnoty antioxidantů

Bohaté na nenasycené mastné kyseliny omega 6

Obsahuje zejména hořčík, železo, síru, chrom, mangan a zinek

Kakao dokáže navodit dobrou náladu, pocity štěstí a spokojenosti, včetně lehkých afrodisiakálních účinků. Navíc skrývá MAO inhibitory (Monoamin Oxidase Inhibitory), které zpomalují odbourávání anandamidu a dalších neurotrasmitterů, zajišťující tím jejich setrvání v krevním oběhu, a tak umožňují delší trvání příjemné nálady. Kakao je nejbohatší plodinou na antioxidanty, které nás chrání před působením volných radikálů(vznikajících ve znečištěném prostředí, nekvalitní stravě, přirozenou radioaktivitou, apod.). Kakao obsahuje nenasycené mastné kyseliny omega 6, které jsou však v čokoládách pražením znehodnoceny na zdraví škodlivé transmastné kyseliny. Rovněž obsahuje řadu minerálů a vitamínů. Je zdrojem hořčíku, železa, síry, chromu, manganu, zinku a mědi.

Složení: 100% bio nepražené kakao
Sušená semena nepražených kakaových plodů. Díky jejich šetrnému zpracování při nízkých teplotách (bez pražení).

Parametry produktu Iswari Nepražené kakao - prášek BIO 250 g

  • Název: Iswari Nepražené kakao - prášek BIO 250 g
  • Cena: 165
  • EAN: 5602353904056
  • Výrobce: Iswari
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Zdravé mlsání | Kakaové boby
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag